Minecraft tsunami modu önerisi

Servan alfa

Decapat
Daha fazla  
Minecraft Bedrock ya da Java olabilir fakat sadece su olmasın mesela evin kapısı ve camını kapatınca su girmiyor böyle daha gerçekçi olsun evler yıkılsın çöksün evlerin üstü kalmasın gerçek hayattaki gibi binanın altı çökünce çöksün doğal afet modu gibi eğer mümkünse görevli olsun oyun benden şunu yapmasını falan istesin biz de yapalım.

O ev yıkma modu var mıdır bilmiyorum fakat olsa bile biraz sistem ister diye tahmin ediyorum bilginize.

Doğal afet modunu hangi sürüm için soruyorsunuz? İnternette deprem vs. bulunan bir mod buldum fakat sürümü 1.12.2, başka bir mod var gerçekçi doğal afetler yok fakat volkan, endermite baskını, meteor, orman yangını gibi afetlerin bulunduğu bir mod buldum ayrıca içinde başka itemler ve moblar da var sürümü 1.19.2, 1.18.2 ve 1.16.5, başka bir mod buldum sanırım çoğu doğal afet var ve 1.16'dan 1.20'ye kadar destekliyor.

Görevli modundan ne kastınız onu anlamadım. Belki de meslek modunu deneyebilirsiniz.

O ev yıkma modu var mıdır bilmiyorum fakat olsa bile biraz sistem ister diye tahmin ediyorum bilginize.

Doğal afet modunu hangi sürüm için soruyorsunuz? İnternette deprem vs. bulunan bir mod buldum fakat sürümü 1.12.2, başka bir mod var gerçekçi doğal afetler yok fakat volkan, endermite baskını, meteor, orman yangını gibi afetlerin bulunduğu bir mod buldum ayrıca içinde başka itemler ve moblar da var sürümü 1.19.2, 1.18.2 ve 1.16.5, başka bir mod buldum sanırım çoğu doğal afet var ve 1.16'dan 1.20'ye kadar destekliyor.

Görevli modundan ne kastınız onu anlamadım. Belki de meslek modunu deneyebilirsiniz.
Yani mesela oyun bizden istenilen yapmak sığınak yapmak köylüleri kurtarma suyu çıkarma

Yani mesela oyun bizden istenilen yapmak sığınak yapmak köylüleri kurtarma suyu çıkarma.

Söylediklerimizin ismi ne modların.

Yani mesela oyun bizden istenilen yapmak sığınak yapmak köylüleri kurtarma suyu çıkarma

Söylediklerimizin ismi ne modların.

Sürümü 1.12.2 olan General Disasters Mod 9Minecraft netten gördüm.

Diğeri Natural Disasters Apocalypse Edition CurseForge nette gördüm

Bir diğeri Deadly Disasters CurseForge nette gördüm.

Geri
Yukarı