Minecraft ucuz Premium nereden alınır?

Rhine

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben de her oyuncu gibi eğlenmek için Minecraft svlerinde oynuyorum ve sunuculara girmek istiyorum. Ucuz Premium nereden alınır bilgisi olan var mı? Malum 200 TL biraz fazla geliyor.

Merhabalar, ben de her oyuncu gibi eğlenmek için Minecraft sunucularında oynuyorum ve sunuculara girmek istiyorum. Ucuz Premium nereden alınır bilgisi olan var mı? Malum 200 TL biraz fazla geliyor.
Hiç fazla gelmesin. Ben yandım, siz yanmayın. Gidin pahalı da olsa orijinal alın derim. Daha önce bende bir hata ettim. mcpremium.net adlı siteden denemek için 3 TL'lik hesap almıştım. Beni çarpmışlardı.

Kendi sitesinden başka satıcıya güvenmeyin. Biri size neden gerçek fiyatından ucuza ürün versin?
Ucuza verilenler; genelde banlı, çalıntı hesaplar oluyor.

Merhabalar, ben de her oyuncu gibi eğlenmek için Minecraft svlerinde oynuyorum ve sunuculara girmek istiyorum. Ucuz Premium nereden alınır bilgisi olan var mı? Malum 200 TL biraz fazla geliyor.

Yusuf kayaalp bir ara reklam yapmıştı ucuz oyun veren bir site ile arkadaşım bana oradan hediye etmişti. Benim hesabım cayır cayır çalışıyor bir sıkıntısı yok fakat arkadaşımın hesabı aldığından bu yana 3 kez hesabı elinden alındı 3. kez geri verildi 3. kez geri verildiğinde sanırsam yanlışlıkla 2 tane hesap göndermişler (xd). Hocam karar size bağlı hesap çalınma olaylarını pek bilmiyorum. Minecraft'a 200 TL vermek biraz insanın zoruna gidiyor (yanlış anlaşılmasın Minecraft büyük oyun ama 200 TL'de büyük para) ama onun yerine riskli fakat ucuz bir Minecraft'ta alabilirsiniz. Bazenleri hiç sıkıntı yaşamıyorsunuz, bazenleri sıkıntıdan başınızdan ter akıyor.

Kendi sitesinden almanızı tavsiye ederim. Aldığınız hesabın asıl sahibi -bazı durumlarda bu kişi satıcı oluyor, bazı durumlarda hesaplar çalıntı oluyor- işlem numarası ile hesabın kendisine ait olduğunu kanıtlayıp hesabı geri alabilir.

Büyüyene kadar boş ver bence.
Crack'lide modlu Survival yap veya Roleplay videoları çekebilirsin tek oyunculuda mod yükleyip.
Ben büyüyünce alırım Premium hesap.

Geri
Yukarı