Minecraft ucuza zümrüt hesap nereden alınır?

Bence hesap alacaksanız pahalı ama kendiniz para biriktirip resmi sitesinden alın. @komilişampuan adam hesap almak istiyorum demiş gidip torrent oyun indireceğim falan dememiş. O yüzden korsanla hiç alakası yok. Boşuna linçliyorsun...

Bence hesap alacaksanız pahalı ama kendiniz para biriktirip resmi sitesinden alın. @komilişampuan adam hesap almak istiyorum demiş gidip torrent oyun indireceğim falan dememiş. O yüzden korsanla hiç alakası yok. Boşuna linçliyorsun...

Bence doğru söylemiş çünkü bu hesapları genellikle yasa dışı yöntemlerle çalıp satıyorlar. Ve tamam crack kullanım değil ancak yasa dışı.

Bence doğru söylemiş çünkü bu hesapları genellikle yasa dışı yöntemlerle çalıp satıyorlar. Ve tamam crack kullanım değil ancak yasa dışı.

Bilmediğin yerlerden alırsan normal bu durumlar. Ama bilindik bir yerden alınca pek bir sıkıntı olmuyor ama en iyisi resmi sitesinden almak.

Hocam sizi korkutmak istemem fakat ben 2 defa 20 TL'lik elmas hesap aldım ve 1 ay sonra patladı. 60 TL patlamayan hesap alacaktım fakat garanti veremedikleri için alamadım. Ünlü Youtuberler'in önerdiği site varsa onlara girebilirsiniz ya da para biriktirip Minecraft'ın resmi sitesinden alabilirsiniz. @cankco04

Hocam sizi korkutmak istemem fakat ben 2 defa 20 TL'lik elmas hesap aldım ve 1 ay sonra patladı. 60 TL patlamayan hesap alacaktım fakat garanti veremedikleri için alamadım. Ünlü youtuberler'in önerdiği site varsa onlara girebilirsiniz ya da para biriktirip Minecraft'ın resmi sitesinden alabilirsiniz.

Ünlü YouTuber'lara para verelim her şeyin reklamını yaparlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı