Minecraft Unable to Access jarfile hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Altawon

Hectopat
Minecraft'a girmeye çalışırken bu hatayı alıyorum. Normalde server kuranlar böyle bir hata alıyorlarmış. Biraz araştırdım ve bir sonuca varamadım. Hepsi aynı şekilde .bat dosyasının içindeki yazı ile server sürümünün adının aynı olmaması nedeniyle ortaya çıkıyormuş. Ama ben server açmaya çalışmıyorum sadece oyunu normal Launcher'den açmaya çalışıyorum. Oyunum crack değil orijinal bir Minecraft hesabım var. Yardımlarınıza muhtacım. Hata bu.

Dosya Ekleri

• dasdasdas.png
    dasdasdas.png
    6,3 KB · Görüntüleme: 205
Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft'a girmeye çalışırken bu hatayı alıyorum. Normalde server kuranlar böyle bir hata alıyorlarmış. Biraz araştırdım ve bir sonuca varamadım. Hepsi aynı şekilde .bat dosyasının içindeki yazı ile server sürümünün adının aynı olmaması nedeniyle ortaya çıkıyormuş. Ama ben server açmaya çalışmıyorum sadece oyunu normal Launcher'den açmaya çalışıyorum. Oyunum crack değil orijinal bir Minecraft hesabım var. Yardımlarınıza muhtacım.
Eki Görüntüle 888785

Erişilemiyor diyor. Antivirüs yazılımınız engelliyor olabilir. Varsa kapatıp deneyin.
Bilgisayar>Özellikler>Gelişmiş Sistem Ayarları>Ortam Değişkenleri>Yeni>Değişken Adı: _JAVA_OPTIONS Değişken Değeri: -Xmx512m deneyin.

Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı dene.
.minecraft dosyasının izinlerini değiştirmeyi deneybilirsin.
Hatada dosyaya ulaşamadığını söylüyor belki de bir sorun yüzünden dosya kaldırıldı.
Antivirüs programında .minecraft dosyasını istisna olarak ayarla ve oyunu yeniden yükle belki problemi çözebilir.

Erişilemiyor diyor. Antivirüs yazılımınız engelliyor olabilir. Varsa kapatıp deneyin.
Bilgisayar>özellikler>gelişmiş sistem ayarları>ortam değişkenleri>yeni>değişken adı: _java_optıons değişken değeri: -xmx512m deneyin.

Allah senden binlerce razı olsun 1 aydır buna uğraşıyorum Allah ne muradın varsa versin.

Yeni konular

Geri
Yukarı