Minecraft uzağa blok koyma nasıl yapılır?

Yoscen

Centipat
iyi günler
2 hafta önce Minecraft'ta başladım amacım sadece yaratıcı modda bir şeyler inşa edip çıkmak. Uzun vadede koca bir şehir inşa etmek. Ama bunu yaparken çok yavaş ilerlediğimi fark ettim. Normalde bir bloktan en fazla 5-6 blok uzaktayken onun üzerine blok ekliyebiliyoruz ama ben bunun limitini arttırmak istiyorum. Böylece daha hızlı bir binayı tamamlayabilirim. Böyle bir mod veya oyun içi bir ayar var mı?
(Sürüm: 1.12.2)

iyi günler
2 hafta önce Minecraft'ta başladım amacım sadece yaratıcı modda bir şeyler inşa edip çıkmak. Uzun vadede koca bir şehir inşa etmek. Ama bunu yaparken çok yavaş ilerlediğimi fark ettim. Normalde bir bloktan en fazla 5-6 blok uzaktayken onun üzerine blok ekliyebiliyoruz ama ben bunun limitini arttırmak istiyorum. Böylece daha hızlı bir binayı tamamlayabilirim. Böyle bir mod veya oyun içi bir ayar var mı?
(Sürüm: 1.12.2)

Yok diye biliyorum /fill komutu ile istediğiniz yerden istediğiniz yere bloklar koyup duvarlar örebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pehkui modunda "/scale set pehkui:reach" komutu ile blok kırma uzaklığı ayarlanabiliyor mantıken blok da koyulabiliyordur herhalde bence bir dene işine yarayabilir.

Haritayı ileri bir sürüme taşımayı deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Pehkui modunda "/scale set pehkui: Reach" komutu ile blok kırma uzaklığı ayarlanabiliyor mantıken blok da koyulabiliyordur herhalde bence bir dene işine yarayabilir.

Bu da aynı şekilde oynadığım sürümün dosyasının bulamadım.

Haritayı ileri bir sürüme taşımayı deneyin.
Yapamam hocam bir sürü mod kurulu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı