Minecraft ve Valorant için laptop önerisi

Bütçe
1000-1500
Onu gördüm de yıl olmuş 2022 neredeyse 2023 olacak, 1000-1500 TL'ye Valorant mı kaldı?
Dimi, milletin de tonla parası var zaten bilgisayar almaya.
1670332438924.png

Madem fakir parası yok pcyle oyunla işi ne?
Gitsin kahvesinde oraletini çayını içsin hem sosyalleşmiş olur , iyi gelir.
Mastürbasyon bağımlısı adam mı söylüyor bunu bana? Herkesin zevk alanı farklıdır. Benim kahvede otururken canım sıkılır, senin kafan dağılır. Hem sosyalleşmeyi sevmiyor da olabilir.

Mastürbasyon bağımlısı adam mı söylüyor bunu bana? Herkesin zevk alanı farklıdır. Benim kahvede otururken canım sıkılır, senin kafan dağılır. Hem sosyalleşmeyi sevmiyor da olabilir.
Ad hominem'in kralını yaptın şuan. Mastürbasyon ile ne alakası var bu dediğimin.
Madem o kadar fakir gitsin kahvede takılsın neyine bilgisayar demek istedim.
Mesela ben de çok zengin değilim gidip sürat teknesine binip eğlenemiyorum.
Ama gelip burda 5 bin tl ye jetski önerin yazmıyorum yani.

@ThirtyOneYapan Farkındayım 😀 Bunun fakirlik ile alakası yok, asgari ücret ile alakası var. Kira, faturalar, market harcamaları derken zaten parası bitiyor insanların. Dediğim gibi herkesin eğleneceği alan farklı olabilir hocam, "paran yoksa git kahvede çay iç" gibi bir terim kullanmanız hoş değil.

1k ile 1.5k arası ancak EBA canavarı bulabilirsin kankam ama 0 olmasına gerek yok dersen 2. el bilgisayarlara bakabilirsin.

Para biriktirmeye çalış bu bütçeyle olmaz.

Hocam laptop şart mı? 2. el masaüstü toplayabilirsiniz belki.

Bütçe 1500 tl hocam.
1500 tllik pc masaüstünü zor açar hocam :DS aisldfipal
en iyisi taksitle almanız, o da acer aspire gaming ürünleri falan. 42 ay taksit yapabilirsiniz, çöp bir bilgisayar almayında 7-10kya. valorant bile açmaz. Elimin altında ki bilgisayar 12klık valorantta adım atamıyorum, :D

en iyisi taksitle almanız, o da acer aspire gaming ürünleri falan. 42 ay taksit yapabilirsiniz, çöp bir bilgisayar almayında 7-10kya. valorant bile açmaz. Elimin altında ki bilgisayar 12klık valorantta adım atamıyorum, :D
7-10k bütçede Valorant açmaz mı? :D O bütçede 180-220FPS sistem toplanıyor.

Şaka mı yaptınız? o kadar da değil. 12k'ya 2. el GTX 1650 Laptop bulabilirsiniz. GTX 1650 Günümüzdeki oyunların çok büyük bir kısmını rahatça oynatıyor.

Geri
Yukarı