Minecraft vs Minecraft Premium

Tunahan Cesur

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Orijinal Minecraft almak istiyorum ancak Minecraft Premium diye bir şey gördüm. Minecraft'ın Java ve Windows 10 olmak üzere 2 çeşidi var diye biliyodum. Minecraft Premium ne oluyor? Şimdiden teşekkürler.

Hiç hesaba girmeye çalıştın mı? Eğer Iron hesap olup girebildi isen ben de bir göz atabilirim.
Demir hesap almadım. Hem şifresi hem e postası değişen hesaplardan ve sadece şifresi değişenlerden almıştım. Hesaplara hala giriyor ama e postası değişmeyen hesapların şifresini değiştirmeyin diye uyarmışlardı. Şifresini değiştirmedim, hala kullanıyorum.

Demir hesap almadım. Hem şifresi hem e postası değişen hesaplardan ve sadece şifresi değişenlerden almıştım. Hesaplara hala giriyor ama e postası değişmeyen hesapların şifresini değiştirmeyin diye uyarmışlardı. Şifresini değiştirmedim, hala kullanıyorum.

Pekala bilgi için teşekkür ederim.

Ben önceden Minecraft Bedrock Edition almıştım önceden aldığım için Java sürümünü bedavaya verdi, Microsoft eğer böyle bir şey yapmasaydı, önceden tam hatırlamıyorum 24 euro mu dolar mıydı neydi onu ödemen lazımdi şimdi daha ucuza 2 oyun sahibi olabiliyorsun Microsoft iyi yaptı bence.

Tekrar konu hortlamışken haber vereyim hesaplar uçtu.

Minecraft
-Premium sunuculara giremezsin
-Belki kare hızın düşebilir kullandığın launcher'a bağlı olarak
-Virüs yiyebilirsin

Minecraft Premium
-Premium sunuculara girebilirsin
-Daha güvenilirdir

Minecraft Windows 10 Ediditon, Minecraft'ın mobil sürümü için tasarlanmış ancak Minecraft'ın bilgisayarda da oynanılabilen sürümüdür.

Minecraft Java Edition, doğrudan bilgisayar sürümü için tasarlanmıştır.

Ayrıca Java ile mobil sunuculara giremezsin veya tam tersi.

Minecraft
-Premium sunuculara giremezsin
-Belki kare hızın düşebilir kullandığın launcher'a bağlı olarak
-Virüs yiyebilirsin

Minecraft Premium
-Premium sunuculara girebilirsin
-Daha güvenilirdir

Minecraft Windows 10 Ediditon, Minecraft'ın mobil sürümü için tasarlanmış ancak Minecraft'ın bilgisayarda da oynanılabilen sürümüdür.

Minecraft Java Edition, doğrudan bilgisayar sürümü için tasarlanmıştır.

Ayrıca Java ile mobil sunuculara giremezsin veya tam tersi.
Virüs yeme konusunda hemfikir değilim. T****cher'da virüs yok mesela. Diğer dedikleriniz doğrudur. Kare hızı düşmeleri, premium sunuculara girememe burada haklısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı