Minecraft Warden'ı nasıl yenmemiz gerekiyor?

eromero

Hectopat
Bu bossu nasıl yeniyoruz? Şimdi saydım büyüsüz bir netherite kılıçla 40-50 vuruşda ölüyor, evet 2 blokluk yerlere giremiyor ancak süpersonik bir ses dalgası atarak uzaktan da damage yapabiliyor. Tam olarak nasıl öldüreceğiz bu bossu?

Bu bossu nasıl yeniyoruz? Şimdi saydım büyüsüz bir netherite kılıçla 40-50 vuruşda ölüyor, evet 2 blokluk yerlere giremiyor ancak süpersonik bir ses dalgası atarak uzaktan da damage yapabiliyor. Tam olarak nasıl öldüreceğiz bu bossu?
Bu boss öldürmek için değil kaçmak için var. Yani kolay kolay öldürülmez bu yaratık.

Yenmek için konulan bir boss değil, kaçınılmak için konulan bir boss. Yoksa öldürüldüğünde güzel bir şeyler sunardı.

İnstagramda görmüştüm. Önünde iron golem yapıyorsun. Golem hasar aldıkça demirle canını fullüyorsun. 0 eforla kesiyorsun.

Mojang diyor bu öldürmek için yok öldürmeyin diyor zaten içinden 1 tane block çıkıyor oda işe yaramaz.

Adal shorts videosunda göstermişti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu eskide kaldı. İşe yaramıyor artık.
Hocam öldürmeye çalışmayın. Öldürmenin de tam olarak bir yolu yok. Sadece kaçın, Warden'in amacı bu zaten. Öldürmek için getirilmedi.

Geri
Yukarı