Minecraft Windows 10 Edition alınır mı?

@messinicocugu Sadece Minecraft için Game Pass almak istemiyorum. Diğer oyunlar için de sistem iyi olmadığından mantıklı değil. Xcloud Türkiye'de hizmet vermeye başlarsa alabilirim.
@messinicocugu bugün Game Pass aldım. Fakat Java Edition'u bulamadım. Olduğundan emin misiniz?

Son düzenleme:
@messinicocugu Sadece Minecraft için Game Pass almak istemiyorum. Diğer oyunlar için de sistem iyi olmadığından mantıklı değil. Xcloud Türkiye'de hizmet vermeye başlarsa alabilirim.
@messinicocugu bugün Game Pass aldım. Fakat Java Edition'u bulamadım. Olduğundan emin misiniz?

Var hocam 3 Kasım'da gelmişti.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (174).png
    Ekran Görüntüsü (174).png
    372,6 KB · Görüntüleme: 31
Merhaba, Java Edition sanırım biraz pahalı. O yüzden 85TL'ye alınır mı? Java ile arasındaki farklar ne? Normalde Java alacaktım ama sitede 200TL gibi bir şey yazıyor ve o fiyatı hak ettiğini pek düşünmüyorum.
Alınmaz.
Yakında gelecek.

Geri
Yukarı