Minecraft Windows 10 Edition alınırsa sorun olur mu?

İşletim sistemi
Windows 10

LADES312

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben Microsoft Store üzerinden Minecraft Windows 10 Edition satın almak istiyorum ama önceden Minecraft Java ile kötü bir geçmişim var Java'yı aldım ama para çekildi oyun gelmedi ve hala çözüme ulaşmadı. Her neyse burada da bir sorun yaşanmaz değil mi? Çarşamba günü falan satın almayı ve Papara kartını kullanmayı düşünüyorum.

Merhabalar ben Microsoft Store üzerinden Minecraft Windows 10 Edition satın almak istiyorum ama önceden Minecraft Java ile kötü bir geçmişim var Java'yı aldım ama para çekildi oyun gelmedi ve hala çözüme ulaşmadı. Her neyse burada da bir sorun yaşanmaz değil mi? Çarşamba günü falan satın almayı ve Papara kartını kullanmayı düşünüyorum.
Minecraft'ın kendi sitesinden satın aldınız ve oyuna ulaşamadınız mı anlayamadım?
Microsoft üzerinden bir sorun yaşamazsınız.

Java'daki sorunu "Durmaplay" uzerinden alarak cozebilirdiniz. Her neyse, bunu Microsoft Store'dan alacaginiz icin sorun cikmaz. Ikisi arasindan ise Java Edition almaniz daha iyi olacaktir.

Hocam yaşamazsınız fakat Microsoft Store'daki sürüm bedrock versiyonu Java'ya göre çok fark var.

Biliyorum biz zaten 2 arkadaş bir hesap oluşturup ondan alacağız bir diğer arkadaşın da Xbox One S'i var ondan dolayı.
Minecraft'ın kendi sitesinden satın aldınız ve oyuna ulaşamadınız mı anlayamadım?
Microsoft üzerinden bir sorun yaşamazsınız.

Mojang'dan almıştım bu sorunu başka yaşayanlarda olmuş para çekildi ama oyun gelmedi.

Biliyorum biz zaten 2 arkadaş bir hesap oluşturup ondan alacağız bir diğer arkadaşın da Xbox One S'i var ondan dolayı.

Mojang'dan almıştım bu sorunu başka yaşayanlarda olmuş para çekildi ama oyun gelmedi.
Para çekilebilmesi için bir hesap oluşturup oradan satın almak gerekiyor ve o satın aldığınız hesap zaten premium olmuyor mu?

Geri
Yukarı