Minecraft Windows 10 Edition 'Oyun Kilidini Aç' Sorunu

lWhyMachineS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Minecraft Windows 10 Edition İndirdim. İndirdim lakin Oyuna girdiğimde 'Oyun Kilidini Aç' Diyor ve ben bu sorunu hala çözemedim. Bilen birisi varsa bana ayrıntılı anlatarak yardımcı olabilirse çok sevinirim...

Konuyu okursanız bir parasız yöntemle etkinleştirme diyor. Ve paralı bir oyunu bedavaya oynuyor isen, korsandır.

Korsan kırılmış oyunlara denir. Parasız yöntemle diye de bir şey demiyor. Oyunun satın alınmış olduğu bir hesaba girerek yüklemeyi söylüyor. Arkadaşının Steam hesabına girerek oyun indirip oynamak gibi düşün.

İnternette bedava oyunu açma yöntemi var kullanıyorum ben o yöntemi ama yasak burada paylaşmak. Para ile almanız gerek ama dediğim gibi bedava yöntemleri çok var işe yarıyorlar.
Oyunu deneme sürümü varken mi indirdiniz aldıktan sonra mı indirdiniz?
Aldıktan sonra indirdim. Dediğiniz Yöntem aklıma yattı nasıl yapabilirim?

Aldıktan sonra indirdim. Dediğiniz Yöntem aklıma yattı nasıl yapabilirim?
Hocam yasaktır ama burada söylemek.

Haa bedava hesap ile yapıyorsan oyuna çok kişi giriyordur. Düzeltebilirsin. Microsoft.com'dan hesaba giren PC'leri kaldır.

Size link vereceğim. O kanaldan aldığınız hesaba girin herkesi hesaptan atın.
https://account.microsoft.com/devices/

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Ben Minecraft Windows 10 Edition indirdim. İndirdim lakin oyuna girdiğimde 'oyun kilidini aç' diyor ve ben bu sorunu hala çözemedim. Bilen birisi varsa bana ayrıntılı anlatarak yardımcı olabilirse çok sevinirim...

Microsoft hesabın ile oyunu satin alacaksın, yoksa kilit açılmaz. Ben 3 sene önce 15 TL'ye satin aldım.

Geri
Yukarı