Minecraft Windows 10 Edition'da FPS Boost texture pack önerisi

Ben öyle bir şey görmedim defalarca okumama rağmen.

Başlığa bakın ve anlamakta zor değil arkadaş 1.14'ten 1.18'e güncellenmiş demiş. Belli ki Microsoft Store otomatik güncelleme yapmış. Bu olay Windows 10 Edition'da olur. Java'da sürümler kendi kendi güncellenmez çünkü istediğiniz sürümü istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Başlığa bakın ve anlamakta zor değil arkadaş 1.14'ten 1.18'e güncellenmiş demiş. Brlli ki Microsoft Store otomatik güncelleme yapmış. Bu olay Windows 10 Edition'da olur. Java'da sürümler kendi kendi güncellenmez çünkü istediğiniz sürümü istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.
Dünyayı 1.14'ten 1.18'e güncelleyebilirsin onu da kastetmiş olabilir.
Ayrıca başlığa bakmadım konu içinde herhangi bir şekilde öyle bir şey yazmıyor. Görmemiş olabilirim.

Ben bilgisayara güncelleme yaptım sürümüm 1.14'tü. Kendi kendine bir hizmet çalıştı ve 1.18. 45 oldu.
@569801 dünya hakkında bir şey bahsetmemiş oyun sürümü hakkında konuşmuş. Görmemiş olabilirsiniz sizi suçlamadım zaten. Sadece yanlışınızı düzelttim. İyi günler.

Ben bilgisayara güncelleme yaptım sürümüm 1.14'tü. Kendi kendine bir hizmet çalıştı ve 1.18. 45 oldu. FPS'im de biraz düştü. %55 58 arası GPU kullanımında normalde 63 68 FPS olurken artık 48 57 arası FPS. İyice zorlayınca 39 43 falan oluyor. FPS çok fazla düştü. FPS'i iyice uçuran mesela o kullanımda 90 FPS veren bir texture pack var mı varsa yazar mısınız?

Daha iyi ekran kartı al.

Yeni konular

Geri
Yukarı