Çözüldü Minecraft Windows 10 telefonda satın almadan oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Trencmivront

Hectopat
Yer
Hatay/Samandağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel i5-9300H 2.40 GHz işlemci
16 Gb ddr4 Ram
Nvidia Geforce GTX 1050 ekran kartı
1000 Gb HDD, 128 Gb SSD
Meslek
Öğrenci
Microsoft Store'den Minecraft Windows 10 almıştım. Dün oyunu APK olarak indirdim ve hesabımı girebildim peki bu oyunu Google Play'den indirmek gibi bir şansım var mı?

Çözüm
Microsoft Store'un Google Play ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer telefonda oynamak istiyorsanız Google Play'den tekrar Minecraft almak zorundasınız, PC'de Minecraft Windows 10 Edition Java sürümünden daha iyi o yüzden Java sürümünü almanızı önermem.
Microsoft Store'un Google Play ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer telefonda oynamak istiyorsanız Google Play'den tekrar Minecraft almak zorundasınız, PC'de Minecraft Windows 10 Edition Java sürümünden daha iyi o yüzden Java sürümünü almanızı önermem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yine de oyun aynı olduğu için bir platformdan almamız yetseydi iyiydi.

Geri
Yukarı