Minecraft world guard etkileşim açma

İşletim sistemi
Windows 10

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
Merhaba, Aternos'ta server kurdum. Fakat serverdekiler blok kıramasın diye /rg flag __Global__ build deny komutunu kullandım. Fakat şu an kapı açamıyorlar veya at süremiyorlar. Yemek dahi yiyemiyorlar sanırım. Yien blok kıramasınlar fakat at sürebilsinler ve kapı açabilsinler istiyorum. Nasıl yapabilirim?

//Wand komutları çalışıyor mu? Plugin eklediniz mi?

Çalışıyor, fakat nedense wand yaparken konum konusunda sıkıntı yaşıyorum. Mesela dünyanın bir köşesien gidin, sonra çaprazına gidin falan diyorlar YouTube'da pek anlayamadım. Evet bir sürü plugin var.
/rg flag VGA'dı chest-Access allow deneyin.

Peki belirli eşyalar oluyor mu? Mesela kapı açılsın sandık açılmasın gibi?

Çalışıyor, fakat nedense wand yaparken konum konusunda sıkıntı yaşıyorum. Mesela dünyanın bir köşesien gidin, sonra çaprazına gidin falan diyorlar YouTube'da pek anlayamadım. Evet bir sürü plugin var.

Önce bir köşeye gidin ve gerekli kodu yazın. Sonra istediğiniz bir köşeye doğru ilerleyip aynı kodu yazın. Sonra blok koyma kodunu yazın (kodu hatırlamıyorum) gerekli yerlere blokları ekleyecektir. Aynı şekil engelleme-kaldır-at kodu bulunuyor. Bir alan için geçerli.

VGA'dı kısmına tam olarak ne yazmam lazım?

Geri
Yukarı