Minecraft Xbox Game Pass fiyatı

gucerege

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Microsoft Store üzerinde Minecraft 199 TL, Game Pass olanlara bazı oyunlar indirimli oluyordu. İnternette indirimli fiyatını göremedim indirimli fiyatını bilen veya Game Pass olan birisi bakabilir mi?

1673625480324.png

Hocam oyuna sahip olmak gibi bir takıntın yoksa. O paraya 1.5 yıllık Game Pass daha mantıklı olabilir.

Sonuçta Microsoft'un oyunu, kaldırılma gibi bir ihtimali de yok. +450 küsür de oyun oynama imkanınız olur.

Eki Görüntüle 1631683

Hocam oyuna sahip olmak gibi bir takıntın yoksa. O paraya 1.5 yıllık Game Pass daha mantıklı olabilir.

Sonuçta Microsoft'un oyunu, kaldırılma gibi bir ihtimali de yok. +450 küsur de oyun oynama imkanınız olur.

Aslında daha mantıklı ama oynadığım oyunlar belli Game Pass'teki oyunları oynamam diye alayım diyorum oyun 98 lirayken almamıştım pişman oldum daha da zamlanmadan alayım diyorum :D

Aslında daha mantıklı ama oynadığım oyunlar belli Game Pass'teki oyunları oynamam diye alayım diyorum oyun 98 lirayken almamıştım pişman oldum daha da zamlanmadan alayım diyorum :D

Tercih meselesi hocam. Ben 1 yıldır aralıksız Game Pass kullanıyorum. Çok memnunum bir sürü farklı türde oyun deneyimledim. Aktif olarak Forza Horizon 5 (550TL) oynuyorum. A Plague Tale geldiği gibi oynadım. Yani kütüphaneyi incelemenizde fayda var.

Sadece 1-2 oyun oynayarak ödediğiniz paranın 10 katını telafi edebiliyorsunuz. Ama burada bir oyun kültürü söz konusu ne kadar farklı oyunlar oynamayı seviyorsunuz. Şu an LoL veya Valorant dahi oynuyorsanız Game Pass ile + şeyler kazanıyorsunuz.

Yani Minecraft güzel oyun ama 1 yıldan fazla oynar mısınız? Veya 1.5 yıldan fazla oynar mısınız? Ben zannetmiyorum. Bir süre sonra her şeyi yapmış olacaksınız. Sıkılıp kenarı atacaksınız. Eee sonuçta Steam'den de alıp kütüphane kasma zevkini yaşamıyorsunuz...

Eki Görüntüle 1631683

Sonuçta Microsoft'un oyunu, kaldırılma gibi bir ihtimali de yok. +450 küsür de oyun oynama imkanınız olur.
bende bu ekran yok game pass aldım indirimli şekilde mc almak istiyordum aynı199 çıkıyor ne zaman o şeklde 160 yazan indirim çıkacak

Geri
Yukarı