Minecraft yaratıcılık modunda en iyi neleri alabilirim?

Daha fazla  
Minecraft'ta sunucum var. Survival 4 kişi arkadaşlarla oynuyoruz ve onlar ben sunucuda değilken bütün her şeyi yıkmışlar, yakmışlar, patlatmışlar. Ben de sunucu sahibi olduğumdan kendime yetki verdim. Gamemode'a geçeceğim ve Gamemode'da en iyi neler yapabilirim gelişmek için?
(Set, Kılıç, Maden, Büyü, ev) dışında çok daha fazla güçlü olmak için ne alabilirim?
Onlar demir set. Bende şu an hiçbir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft'ta sunucum var. Survival 4 kişi arkadaşlarla oynuyoruz ve onlar ben sunucuda değilken bütün her şeyi yıkmışlar, yakmışlar, patlatmışlar.

Size önerim arkadaşlarınız için seri katil tutmanız

Netherite set al bayağı güçlü

Düzeltme: Kusura bakmayın yanlış okumuşum dediğiniz şeyler harici güçlü olabileceğiniz bir şey var mı bilmiyorum oyun da

Son düzenleme:
Minecraft'ta sunucum var. Survival 4 kişi arkadaşlarla oynuyoruz ve onlar ben sunucuda değilken bütün her şeyi yıkmışlar, yakmışlar, patlatmışlar. Ben de sunucu sahibi olduğumdan kendime yetki verdim. Gamemode'a geçeceğim ve Gamemode'da en iyi neler yapabilirim gelişmek için?
(Set, Kılıç, Maden, Büyü, ev) dışında çok daha fazla güçlü olmak için ne alabilirim?
Onlar demir set. Bende şu an hiçbir şey yok.
World edit yüklü ise internet yapı kopyalayibilirsiniz. Netherite set çekin. Evlerini TNT ile doldurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı