Minecraft yedeklenen dünya nasıl açılır?

Kısacı

Hectopat
Makaleler
1
1.16.5'e geçiş yapmadan evvel haritamı yedeklemiştim. 1.16.5'e geçiş yapınca haritada modlardan kaynaklanan sıkıntılar olduğunu fark ettim. 1.16.1 sürümünde, kaldığım yerden devam edilecek şekilde dünyamı nasıl açabilirim?

Yedeklediğiniz şu dosyaları tek bir klasör halinde savelerin olduğu yere atarsanız çalışır. %appdata%>minecraft>saves'ten ulaşabilirsiniz sanırım.
1613307538900.png

Yedeklediğiniz şu dosyaları tek bir klasör halinde Save'lerin olduğu yere atarsanız çalışır. %appdata%>minecraft>saves'ten ulaşabilirsiniz sanırım.
Eki Görüntüle 878896

Yedeklediğim dünyamı nerede bulabilirim peki. Kendim değil oyun içinde yedekle seçeneğine tıklayarak yedeklenmişti.

Kendiniz yedeklemediyseniz bilgim yok maalesef, biraz araştırma yapayım bir şeyler bulursam mesajımı düzenlerim.

Benim Aternos'tan oluşturduğum bir sunucu vardı arklarla oynuyorduk bizim sunucu kendiliğinden 1.20ye geçti bende tekrardan1.19 sürümüne cevirmek için önce yedekleyim sonra tekrardan başlattım haliyle sunucu sıfırlandı ama elimde yedeği var o yedeği tekrardan nasıl açabilirim?

Geri
Yukarı