Minecraft yeraltı base nasıl kurulmalı?

Benzer hisler yaşıyoruz hocam.
Ama biraz farklı, ben ihtiyacım olan bir farmı ihtiyacım olan boyutta yapınca bir sıkıntı görmüyorum ama ultra mega giga farmlar yapan minecraft youtuberlerini izleyince içim sıkılır

Modlu Minecraft paketi kullanarak arkadaşımla birlikte serverda oynuyoruz. Kale ve yeraltı Base'i için belli alanlar inşa ettik ancak aklıma daha farklı fikirler gelmedi. Sizce bu tarz bir alanda başka ne inşa edilebilir?
(Yaratık veya XP farmları önermeyin. Yalnızca görüntü olarak hoş gelecek şeyler tavsiye ederseniz sevinirim.)
Eki Görüntüle 2114490Eki Görüntüle 2114492Eki Görüntüle 2114493Eki Görüntüle 2114495Eki Görüntüle 2114499Eki Görüntüle 2114500Eki Görüntüle 2114503Eki Görüntüle 2114504Eki Görüntüle 2114505

Yaz gelse de biz de agalarla modlu girsek :D. Modpack ne belirtirseniz sevinirim. Bence siz internetten bakın kale yapım videolarına ve ona benzer bir şey yapın.

Yaz gelse de biz de agalarla modlu girsek :D. Modpack ne belirtirseniz sevinirim. Bence siz internetten bakın kale yapım videolarına ve ona benzer bir şey yapın.
Youtube'dan bazı build fikirleri aldım ve biraz daha bakınmaya devam edeceğim gibi duruyor. Modpacki kendim yaptım 1.20.1 sürümü için. 80 küsür mod vardı. Belki technopatta konu açıp paylaşabilirim. Oyunda 120 günü aştık ve çökme sorunu veya fps sıkıntısı yaşatmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı