Çözüldü Minecraft'da hata

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

xFato

Picopat
Merhabalar, biliyorum, oyun çok eski ama bilgisayarım ancak bunu kaldırıyor. Ve geçtiğimiz günlerde ekran kartım yandı, alttaki fotoğraftaki hatayı alıyorum, bir çözümü var mı acaba?

Screenshot_1.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    7,8 KB · Görüntüleme: 43
Merhabalar, biliyorum, oyun çok eski ama bilgisayarım ancak bunu kaldırıyor. Ve geçtiğimiz günlerde ekran kartım yandı, alttaki fotoğraftaki hatayı alıyorum, bir çözümü var mı acaba?

Eki Görüntüle 682968
Yanan ekran kartının driverını devre dışı bırakın işe yaramaz ise silin.

MultiMc kullanınız, kullanımı ve mod yüklemesi daha rahat. Sorun minecraftla ilgili olabilir ben tlauncher kullanıyorken sorun verdi multimc'ye geçtim şimdi rahatım.
Orada yazıyor sebebi ne alaka?

Merhaba. İşlemcinizde bulunan entegre GPU ile oynamak için GPU sürücülerini güncellemeniz gerektiği yazıyor. Kullandığınız işlemci nedir?
İşlemci modelini Google arama motorunda aratarak, işlemcinizde bulunan entegre GPU modelini öğrenebilirsiniz. Ardından bu GPU modelini Google arama motorunda aratarak güncel sürücüleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Yanmış olan ekran kartı sürücüsünün soruna neden olduğunu düşünmüyorum. Cihaz bağlı değilse sürücü yazılımı aktif olarak çalışmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı