Minecraft'da neden Türk serveri yok?

DreamHunterr

Hectopat
Arkadaşlar bundan 4 5 sene önce Cr*ftRise ve SonOyuncu haricinde bir sürü Türk sunucusu vardı ve ortamları güzeldi. Pandemiden sonra hepsi yok oldu ve bu iki dev kaldı sadece, ben bu sunucularda oynamak istemiyorum malum hile P2W ve her şeyin para olması. Şu anda piyasada aktif ve diğer 2 sunucuya alternatif Creative Survival skyblock vs oyun modları olan bir Türk sunucusu var mı?

Arkadaşlar bundan 4 5 sene önce cr*ftrise ve SonOyuncu haricinde bir sürü Türk sunucusu vardı ve ortamları güzeldi. Pandemiden sonra hepsi yok oldu ve bu iki dev kaldı sadece, ben bu sunucularda oynamak istemiyorum malum hile P2W ve her şeyin para olması. Şu anda piyasada aktif ve diğer 2 sunucuya alternatif Creative Survival skyblock vs oyun modları olan bir Türk sunucusu var mı?

Craftlime açılıyordu ben en son oynadığımda belki açılmıştır ona bir bakın.

Arkadaşlar bundan 4 5 sene önce Cr*ftRise ve SonOyuncu haricinde bir sürü Türk sunucusu vardı ve ortamları güzeldi. Pandemiden sonra hepsi yok oldu ve bu iki dev kaldı sadece, ben bu sunucularda oynamak istemiyorum malum hile P2W ve her şeyin para olması. Şu anda piyasada aktif ve diğer 2 sunucuya alternatif Creative Survival skyblock vs oyun modları olan bir Türk sunucusu var mı?

Hocam Minecraft zaten 1.16 güncellemesi falan olmasaydı ölüyordu. Şu anda da yine ölüyor evresine geçtiğinden az sunucu kaldı.

Legendcrafttr bahsediyorsun sanırım korumaları güçlü olmadığı için battılar açılacak diyordu açılmadı daha ve açılmıcak gibi orada bir oyun vardı yukarda uçan ada güvenli yerdi büyü vb basma yeri vardı pvp alanında elmas alma yerleri vb vardı çok güzel moddu hileyede izin veriyordu reisler

play.saloonnetwork.com
Yıllardır aktif bir sunucu ve P2W olduğunu düşünmüyorum. Açıkçası oyunda 13 milyar varam var ancak sitede maximum 85 milyonluk bir oyun parası alınıyor opskyblockta. Fazla oyuncusu yok ve kemik kitlesi olan bir sunucudur, dilersen gelebilirsin.

Geri
Yukarı