Minecraft'da ne yapabilirim?

Etrafındaki şeyleri inşa edebilirsin şehrin olur, apartman olur vs. kısacası etrafından veya gördüğün şeylerden pek çok ilham alabilirsin, Minecraft böyle bir oyun.

Arkadaşlar merhaba.
Minecraft'da yapabileceğim çoğu şeyi yaptım. Netherite zırh ve eşyalar, tam güçte çalışan fener vs. Zümrüt, demir, altın ve XP kaynaklarım sonsuz. Artık yapacak çok fazla şey bulamıyorum, neler yapabilirim?
Sürüm: 21w08b, yani forge kuramam, yeni sürümlere de yükseltemem. Tamamen Vanilla oynamam gerek.
Yani farmlar yap, hardcore oyna, artık 1.17 için forge indirebilirsin, yapı konusunda kendini geliştir, yani yeni yapılar yap. Mesela ben yapı yapma konusunda kötüydüm. Yeni yapılar yaptım, YouTube da yapı videoları izledikçe hırs yaptım. Yüzlerce belki binlerce yapı yaptım ve yapı konusuna gerçekten iyiyim. Anlayacağın minecraftta ne yapcam diye sorma. Minecraft sonsuza kadar içinde kaybolabileceğin bir dünya.. Eee 30 milyon km² bir alandan bahsediyoruz...😎
Arkadaşlar merhaba.
Minecraft'da yapabileceğim çoğu şeyi yaptım. Netherite zırh ve eşyalar, tam güçte çalışan fener vs. Zümrüt, demir, altın ve XP kaynaklarım sonsuz. Artık yapacak çok fazla şey bulamıyorum, neler yapabilirim?
Sürüm: 21w08b, yani forge kuramam, yeni sürümlere de yükseltemem. Tamamen Vanilla oynamam gerek.
Hicbirsey bulamadığında aç, eğer java kullanıyorsan BlocksMc ye, badrack kullanıyorsan CubeCraft severine gir BedWars yada Tnt Tag oyna.. Yani 30 milyon km² bir dünya sonuçta...😎

Yedek zırh ve eşyalar yapabilirsiniz(eğer end de bug yüzünden fln düşüp ölürsen zaman kaybetme). Altın, demir, wither farmi gibi farmlar, gerekli her büyü kitabı için kütüphaneci köylülerden oluşan bir yapı yapabilirsiniz? Ondan sonra zaten daha fazla ilerleme anlamında yapılabilecek pek bir şey kalmıyor. O seviyeden sonra buildler, megabuildler yapmaya başlayabilirsiniz.

Yedek zırh ve eşyalar yapabilirsiniz(eğer end de bug yüzünden fln düşüp ölürsen zaman kaybetme). Altın, demir, wither farmi gibi farmlar, gerekli her büyü kitabı için kütüphaneci köylülerden oluşan bir yapı yapabilirsiniz? Ondan sonra zaten daha fazla ilerleme anlamında yapılabilecek pek bir şey kalmıyor. O seviyeden sonra buildler, megabuildler yapmaya başlayabilirsiniz.
Üstümdeki her şeyin yedeği var, tabii Netherite değil. Farm olarak baskın, basitinden de olsa demir ve altın farmı var. Çok gerekli büyüler satmasalar da bir ton kütüphanecim de var. Yani, sanırım sona gelmişim. Bir tek başarımları bitirmedim, onların da çoğunu bitirmeye çalışacağım.

Yani farmlar yap, hardcore oyna, artık 1.17 için forge indirebilirsin, yapı konusunda kendini geliştir, yani yeni yapılar yap. Mesela ben yapı yapma konusunda kötüydüm. Yeni yapılar yaptım, YouTube da yapı videoları izledikçe hırs yaptım. Yüzlerce belki binlerce yapı yaptım ve yapı konusuna gerçekten iyiyim. Anlayacağın minecraftta ne yapcam diye sorma. Minecraft sonsuza kadar içinde kaybolabileceğin bir dünya.. Eee 30 milyon km² bir alandan bahsediyoruz...😎

Geliştiğim save dosyasından ilerlemek istiyorum. Birkaç kere sıfırdan başlamayı denedim, sarmıyor. Çok fazla serverlarda takılasım da yok açıkçası. Yapılar, farmlar yapmaktan başka çok çarem yok gibi.

Böyle şehir gibi falan bir yer yapmaya çalışın. Eğer sarmazsa bence mod paketleri kurun, yeni dünya açın eski sürümlerde. Mesela Hexxit ya da Terrafirmacraft (1.7.10 için) baya iyi mod paketleridir tavsiye ederim.

Yapmak istemiyorsan bir haritada kordinatlarını al, ve seyahate çık. ( Tv programlarındaki tatil tavsiye edenlere benzedi sjsjsjsj) Minecraftta görülmesi gereken çokk fazla word bug ı ve seed ler var.. Ee neden olsa 30 milyon km² lik bir dünyadan söz ediyoruz, bazı bug ve garip seed ler mutlaka vardır..

Arkadaşlar yapı yapmak çok hoşuma gidiyor ancak ortalamanın biraz altında yapıları mı iyileştirmek için ne yapabilirim?

Geri
Yukarı