Minecraft'ı Microsoft Store'dan aldım, nasıl migration cape alacağım?

Scripty

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Geçenlerde Microsoft Store da daha ucuz diye Minecraft Java+bedrock bundle aldım.
Fakat sıkıntı şu ki Hypixel'de benden doğrulama yapmam için migration Cape'i takmamı istiyor ve bunu elde etmek için de Mojang hesabını Microsoft hesabına taşımak lazım. Ama ben Microsoft Store'dan aldım ve Microsoft hesabı olarak kullandığım Google hesabımla nasıl bunu elde edeceğim?
Hiçbir çözümü yok mu?
Yani çok saçma bir neden yüzünden Hypixel'deki çoğu oyuna erişemeyecek miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Geçenlerde Microsoft Store da daha ucuz diye Minecraft Java+bedrock bundle aldım.
Fakat sıkıntı şu ki Hypixel'de benden doğrulama yapmam için migration Cape'i takmamı istiyor ve bunu elde etmek için de Mojang hesabını Microsoft hesabına taşımak lazım. Ama ben Microsoft Store'dan aldım ve Microsoft hesabı olarak kullandığım Google hesabımla nasıl bunu elde edeceğim?
Hiçbir çözümü yok mu?
Yani çok saçma bir neden yüzünden Hypixel'deki çoğu oyuna erişemeyecek miyim?
Hypixel'e mail atın, desteğe yazın elbet sizin için bir yol bulacaklardır.

Ben de doğrudan Microsoft hesabı ile erişim sağlıyorum oyuna, Cape'e de sahip değilim. Bir şekilde o doğrulamayı yapmıştım fakat nasıldı tam hatırlamıyorum. Doğrulama bildiriminin bir ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?

Son düzenleme:
E ben şimdi nasıl Hypixel oynayacağım?
Öncelikle dediğim şeyin doğru olup olmadığından emin değilim, ikinci olarak ise Hypixel'de 200 pingden aşağı almıyorum sunucuları Amerika'da bulunduğu için. Bu şekilde de oynanmıyor Türkiye'de. Bir şekilde girsen bile pek oynayabileceğini düşünmüyorum.

Öncelikle dediğim şeyin doğru olup olmadığından emin değilim, ikinci olarak ise Hypixel'de 200 pingden aşağı almıyorum sunucuları Amerika'da bulunduğu için. Bu şekilde de oynanmıyor Türkiye'de. Bir şekilde girsen bile pek oynayabileceğini düşünmüyorum.
Bende sıkıntısız 53 ping

Geri
Yukarı