Minecraft'ı sitesinden nasıl alabilirim?

HD4450

Kilopat
Bu yaz Minecraft almak istiyorum ama 18 yaşının altındayım ve Papara kullanıyorum MC'nin sitesinde Euro ile satılıyor ben 18 yaşından küçük olduğum için Euro hesabı açamıyorum normal TL yatırıp alabilir miyim bunu? Yani direk 205 TL çeker mi yoksa Euro mu olması lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yaz Minecraft almak istiyorum ama 18 yaşının altındayım ve Papara kullanıyorum MC'nin sitesinde Euro ile satılıyor ben 18 yaşından küçük olduğum için Euro hesabı açamıyorum normal TL yatırıp alabilir miyim bunu? Yani direk 205 TL çeker mi yoksa Euro mu olması lazım?

Direkt çeker, kart bilginizi girin ve önemli olan yurt dışı alışverişine de açın.

Geçen yıl TL ile orijinal siteden satın aldığımda 220 TL gibi bir ücret kesmişti. Yani direkt olarak Euro'ya çevirip almıyor ücreti biraz daha fazla para çekiyor. Dikkatli olmanızı öneririm o konuda.

Euro olarak baz alınır ve anlık TL'ye çevirilir. Bu yüzden alırken dikkat edin. 205 lira atarsınız alacağınız zaman euro artması yüzünden 220 olur mesela. Microsoft Store'daki farklı bir sürüm. Bence o alınmamalı çok oyunculu oynayacaksanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı