Minecraft'ın hikayesi nedir?

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Bu oyunun bir hikayesi var mı? Orada burada dönen dandik şeyler var ama onlar olduğunu zannetmiyorum. Çünkü onlar sadece köylüleri ve Endermanleri ele alıyor, geride kalan madenler, Pigmanlar vs. Bir sürü şey var. Örnek veriyorum; köylüler neden konuşmuyor, zombiler neden var ve nasıl o hale geldiler? Ne yaşandı da insanlar zombi oldu? Zombi köylüyü insana çevirmek var, dıştan bakınca farkı bir zombi ama diğer zombiler kim? Onları neden dönüştüremiyoruz, bunların bir cevabı var mı? Oynarken aklımı karıştırıyor.

Bu oyunun bir hikayesi var mı? Orada burada dönen dandik şeyler var ama onlar olduğunu zannetmiyorum. Çünkü onlar sadece köylüleri ve Enderman'leri ele alıyor, geride kalan madenler, pigmanlar vs. bir sürü şey var. Örnek veriyorum; köylüler neden konuşmuyor, zombiler neden var ve nasıl o hale geldiler? Ne yaşandı da insanlar zombi oldu? Zombi köylüyü insana çevirmek var, dıştan bakınca farkı bir zombi ama diğer zombiler kim? Onları neden dönüştüremiyoruz, bunların bir cevabı var mı? Oynarken aklımı karıştırıyor.

Yeni gelen 1.20 güncellemesinden sonra antik çağda geçtiğine kanaat getirdim şahsen.

Bu oyunun bir hikayesi var mı? Orada burada dönen dandik şeyler var ama onlar olduğunu zannetmiyorum. Çünkü onlar sadece köylüleri ve Enderman'leri ele alıyor, geride kalan madenler, pigmanlar vs. bir sürü şey var. Örnek veriyorum; köylüler neden konuşmuyor, zombiler neden var ve nasıl o hale geldiler? Ne yaşandı da insanlar zombi oldu? Zombi köylüyü insana çevirmek var, dıştan bakınca farkı bir zombi ama diğer zombiler kim? Onları neden dönüştüremiyoruz, bunların bir cevabı var mı? Oynarken aklımı karıştırıyor.

Hocam o kadar detaylı bir hikayesi yok ama kullanıcılar tarafından oluşturulmuş bir hikayesi var. Yani hikaye oyunu olmadığından hikayesinin bu kadar detaylı olmasını beklememelisiniz.

Hikayeyi oynarken sen kendin oluşturacaksın diğer türlü oyunun sahibinden bir hikaye bekliyorsan Mojang'ın hayal dünyasına kalmış.

Hocam o kadar detaylı bir hikayesi yok ama kullanıcılar tarafından oluşturulmuş bir hikayesi var. Yani hikaye oyunu olmadığından hikayesinin bu kadar detaylı olmasını beklememelisiniz.

Detaydan ziyade çok fazla eksik parça var o sinirimi bozuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı