Minecraft'ın Hikayesi Sizce Nedir?

Disklerin gizemi ile ilgili videoyu izledin mi?
Evet izledim 11 ve 13 disk.
Ejderha ne alaka o zaman?
O boss hemde enderman'ları koruyor yada onları amele niyetine kullanıyor.
Ejderha ne alaka o zaman?
O boss hemde enderman'ları koruyor yada onları amele niyetine kullanıyor.
Adal'ın 12. disk hakkında videosu var orada hikaye var gibi duruyor ama bilmiyorum. :)
Onu izledim adal'ı takipdeyim ama twitch canlı yayınlarına 1 tanesine katıldım 22:00 aldı ve saat uymuyor o yüzden izlemiyorum.
Not:Nonolive sevmiyorum youtuber'lar para verdikleri için yayın yapıyor.

Endermenler dünyaya normal bir insan gibilerdi ama end olan meyvelerden çok yediler sonra ender incisin almak için shalkerlere tapınağa koyup onlardan inci alar gibi ender incisi aldılar ve atdiklarinda hiç canı gitmiyor nedenini sorarsanız onlar meyveleri organizmne isinlanmayi alıştırıp canı gitmiyor ve dünyaya gitmek için portal yapıyorlar çünkü olar blokalari alıp koyup biliyorlar sonra orada yağmur yağıyor ve zayıf yanları suv olduğunu keşif ediyorlar ve end yeniden varmak için portaller yapmaya çalışıyorlar ve nether portalını yapıyorlar oradan güç için bir şeyler arıyorlar ve blazelerden blaze tozu alıyorlar ve çok gerekdigi için blaze kalesini yapıyorlar ve onları kafesliyorlar sonra güce ulasiyorlarda ende gitmek için tapınak kuruyorlar ve gidiyorlar. Sonra Enderman'lar biz çok gucluyiz diye end ejderhasini çağırıyorlar ama yenemiyorlar ejderhanın köleleri oluyorlar ama ejdarha dünyaya geçmesin diye end portalını kırıyorlar yani end gözlerini alıyorlar ve netherede geçmesin diye nether portalını kırıyorlar sonra biz ejdarhayi olduruyoruz ve oyun bitiyor. Siz bir Enderman'in yanına varıp dinleyin hey ya da what up yani ne haber diyorlar ve Enderman bunun için Enderman 3 boyutdada var netherde, dünyada ve ende. Ben turkmenim Türk değilim bunun için yanlış yazmış olabilirim.

Geri
Yukarı