Minecraft'ta AMD ile video kaydedilmiyor

moralman

Decapat
Daha fazla  
AMD video kaydedicim var her oyunda sorunsuz olarak kaydediyor ama Minecraft'a girince kaydetmiyor. Sadece Minecraft'ın oynadığım bir karesi videoda çıkıyor. Video çekeceğim ama çekemiyorum.

Bandicam oyun modu kullanın ama filigransız olmasını isterseniz başka yollara başvurun. (Konuyu daha fazla açamam mute yerim.)

Bandicam oyun modu kullanın ama filigransız olmasını isterseniz başka yollara başvurun. (Konuyu daha fazla açamam mute yerim.)

Bandicam'i hiç sevmiyorum. Ayrıca çok kalitesiz kaydediyor ve evet filigranı var. Dediğiniz yola başvurdum ama olmadı. Şu an kullandığım video kaydediciyi düzeltmenin bir yolu yok mudur?

Benim eski sistemimde de bulanıktı, kalitesizdi PC bile değiştim meğerki Bandicam ayarlarından kalite FPS ayarları mevcut. Filigran kaldırınız. Ben kaldırdım çok kolay.
Ve Windows 10'da Windows + G tuşlarına sırasıyla bastıgınızda ekran kaydetme gelecektir. Oradan seçi yapınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin için mute yemeyi göze aldım benim eski sistemimdede bulanıktı kalitesizdi PC bile değiştim meğerki Bandicam ayarlarından kalite FPS ayarları mevcut c*r. Ack kullanıp filigran kaldırınız ben kaldırdım çok kolay.
Ve Windows 10 da Windows g tuşlarına sırasıyla bastıgınızda ekran kaydetme gelecektir oradan seçi yapınız.

Teşekkür ederim. Deneyip döneceğim.

Sizin için mute yemeyi göze aldım benim eski sistemimdede bulanıktı kalitesizdi PC bile değiştim meğerki Bandicam ayarlarından kalite FPS ayarları mevcut c*r. Ack kullanıp filigran kaldırınız ben kaldırdım çok kolay.
Ve Windows 10 da Windows g tuşlarına sırasıyla bastıgınızda ekran kaydetme gelecektir oradan seçi yapınız.

Ayrıca sırf o kelimeyi kullandığınız için değil yazım kurallarına dikkat etmezseniz de mute/ban yiyebilirsiniz. Kuralları okuyun ban yemeyin. Ben de yeni öğrendim ban sebebi olduğunu :/

Sizin için mute yemeyi göze aldım benim eski sistemimdede bulanıktı kalitesizdi PC bile değiştim meğerki Bandicam ayarlarından kalite FPS ayarları mevcut c*r. Ack kullanıp filigran kaldırınız ben kaldırdım çok kolay
Ve Windows 10 da Windows g tuşlarına sırasıyla bastıgınızda ekran kaydetme gelecektir oradan seçi yapınız

Böyle bir hata verdi.
Sizin için mute yemeyi göze aldım benim eski sistemimdede bulanıktı kalitesizdi PC bile değiştim meğerki Bandicam ayarlarından kalite FPS ayarları mevcut c*r. Ack kullanıp filigran kaldırınız ben kaldırdım çok kolay
Ve Windows 10 da Windows g tuşlarına sırasıyla bastıgınızda ekran kaydetme gelecektir oradan seçi yapınız

Bandicam tamamen çöktü Mouse'u kullanamadım 2 dk. Bandicam'dan de bu beklenirdi :/

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (29).png
    Ekran Görüntüsü (29).png
    7,5 KB · Görüntüleme: 34

Geri
Yukarı