Minecraft'ta bedrock alınırsa Java sürümü gelir mi?

Hocam ben iPad için almıştım şimdi aynı Microsoft hesabı ile bedrock alsam sorun olmaz değil mi?

Sadece Microsoft Store'dan alın.

Almış olsakta mı gelecek yoksa beraber mi almak zorundayız.

Almış olsak'ta gelecek.
Kanka ya bana mala anlatır gibi anlatabilir misin bu olayı? 76₺'ye alırsam şimdi Java bedavadan gelmeyecek mi? Daha önceden bir Minecraft hesabım da olmadı, fiyat diyorsunuz aklım karıştı(bir tane oldu o da e postası değişmiyordu migrate olayından sonra kullanamadım)

Yarın alın Bedrock'u gelecek zaten.
Bakın, tüm soruların cevaplarını birleşiriyorum.

Ayın 7'sinden önce (7 Haziran 2022'den önce) Bedrock Edition bu linkten satın alırsanız 7 Haziran 2022 günü Java Edition ücretsiz olarak verilecek.

Peki ayın 7'si bittikten sonra ne olacak?

Ayın 7'si geçtikten sonra bedrock alsanız bile Java, Java alsanız bile bedrock gelmeyecek. Yani siz 8 Haziran'da fırsatı kaçırmış olursunuz.

Peki ayın 7'sinden sonra ne olacak?

Ayın 7'sinden sonra (8 Haziran 2022 ve sonraki tarihler.) Java ile Bedrock Edition tek paket halinde "bundle" olacak şekilde satılacak. Adı üstünde tek pakette iki sürüm ve tek fiyat olacak.

Peki Bundle'nin fiyatı ne olacak?

Daha açıklanmadı.

Minecraft Dungeons sahibiyim. Bana Java ile bedrock gelecek mi?

Maalesef gelmeyecek. Sadece bedrock ve Java Edition sürümlerinden birine sahipseniz gelecektir.

Android, iOS-iPadOS, Xbox (tüm modeller.), PlayStation (tüm modeller.), Nintendo'nun tüm konsolları'na ve diğer (VR gözlük (sanal gerçeklik gözlüğü) cihazlardaki Minecraft sahibi olanlara Java veya bedrock verilmeyecektir. Sadece PC'den (bilgisayardan) alınan Bedrock Edition sürümünü kapsıyor.

Peki ayın kaçında verilecek bu Java Edition?

7 Haziran 2022 tarihinde verilecek.
Almış olsakta mı gelecek yoksa beraber mi almak zorundayız.

Ayın 7'si başlamadan (6 Haziran 2022) bedrock alırsanız Java promosyonunu alırsınız. Yani Java gelir.

Ayın 7'si olduğunda Java promosyonu iptal olacak ve tek "bundle" paketi satın almanız istenecek. Yani siz Bedrock'u yarın akşama kadar satın almanız lazım. Yoksa Java gelmez.

Son düzenleme:
Sadece Microsoft Store'dan alın.

Almış Olsak'ta gelecek.

Yarın alın Bedrock'u gelecek zaten.
Bakın, tüm soruların cevaplarını birleşiriyorum.

Ayın 7'sinden önce (7 Haziran 2022'den önce) Bedrock Edition bu linkten satın alırsanız 7 Haziran 2022 günü Java Edition ücretsiz olarak verilecek.

Peki ayın 7'si bittikten sonra ne olacak?

Ayın 7'si geçtikten sonra bedrock alsanız bile Java, Java alsanız bile bedrock gelmeyecek. Yani siz 8 Haziran'da fırsatı kaçırmış olursunuz.

Peki ayın 7'sinden sonra ne olacak?

Ayın 7'sinden sonra (8 Haziran 2022 ve sonraki tarihler.) Java ile Bedrock Edition tek paket halinde "bundle" olacak şekilde satılacak. Adı üstünde tek pakette iki sürüm ve tek fiyat olacak.

Peki Bundle'nin fiyatı ne olacak?

Daha açıklanmadı.

Minecraft Dungeons sahibiyim. Bana Java ile bedrock gelecek mi?

Maalesef gelmeyecek. Sadece bedrock ve Java Edition sürümlerinden birine sahipseniz gelecektir.

Android, iOS-iPadOS, Xbox (tüm modeller.), PlayStation (tüm modeller.), Nintendo'nun tüm konsolları'na ve diğer (VR gözlük (sanal gerçeklik gözlüğü) cihazlardaki Minecraft sahibi olanlara Java veya bedrock verilmeyecektir. Sadece PC'den (bilgisayardan) alınan Bedrock Edition sürümünü kapsıyor.

Peki ayın kaçında verilecek bu Java Edition?

7 Haziran 2022 tarihinde verilecek.

Ayın 7'si başlamadan (6 Haziran 2022) bedrock alırsanız Java promosyonunu alırsınız. Yani Java gelir.

Ayın 7'si olduğunda Java promosyonu iptal olacak ve tek "bundle" paketi satın almanız istenecek. Yani siz Bedrock'u yarın akşama kadar satın almanız lazım. Yoksa Java gelmez.

Microsoft Store olmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı