Minecraft'ta bir görüntüyü bir yere koymak

immortalcraft

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilen vardır R***maCraft diye bir sunucu var ve anlık görüntüleri sunucularında duvarlara resimli bir şekilde yazmışlar. yani mesela profil arayüzü yapmışlar ve pingimiz anlık olarak değişiyor. Ya da logo yaptık diyelim logomuzu eşya çerçevesi kullanmadan direk eklemişler ve texture pack yükletmiyor, sunucu yani bunu kendi bir şekilde eklemiş. Bunun nasıl yapıldığını söyler misiniz?

Ekran görüntüsü 2024-04-02 181559.png
Ekran görüntüsü 2024-04-02 181727.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi harita ve eşya çerçeveleriyle çalışıyor.
eyw knk

Ama GIF'lerde bir sıkıntı var GIF'i yerleştirdiğim zaman GIF'in FPS'i aşırı düşük oluyor ama orta tuş a basarak GIF'in haritasını aldığımda GIF'in FPS'i yükseliyor. Benim istediğim şu harita şeklinde envanterde tutmadan bu GIF'in FPS'i nasıl yükselir?

Son düzenleme:
eyw knk

Ama GIF'lerde bir sıkıntı var GIF'i yerleştirdiğim zaman GIF'in FPS'i aşırı düşük oluyor ama orta tuş a basarak GIF'in haritasını aldığımda GIF'in FPS'i yükseliyor. Benim istediğim şu harita şeklinde envanterde tutmadan bu GIF'in FPS'i nasıl yükselir?
Bilgim yok maalesef. Config dosyalarında limit vardır belki ilceleyebilirsiniz.

Bilgim yok maalesef. Config dosyalarında limit vardır belki ilceleyebilirsiniz.

20 saniyede bir paket gönderimi sayısı diyor onu artırtırdım 1000 ya da 10000 yaptım sanırım ama işe yaramadı. Siz bir Config'e bakabilir misiniz rica etsem?

Placeholder kullanacağım ama haritaya marker ekledikten sonra onun boyutu seçiliyor mu? Yanlış görmediysem seçiliyordu ama daha eklemeyi denemedim fotoğrafa. Sadece GIF'e marker eklemeyi denedim o da olmadı.

Geri
Yukarı