Minecraft'ta biri kapımı yumrukladı ve kırdı

Hocam bu bir oyun yani korkmanızı gerektirecek bir durum yok.
Öte yandan zombiler kapıları kırabilirler.

Mizah ve eğlence'ye açılmadığına göre konu ciddi.
Gerçek hayatta mı çatlamış kapınız?

Hayır, oyunda tak tak diye ses geldi çatıya çıktım dıştaki kapı yoktu sonra aynı ses evin ana kapısından geldi kalpten gidiyordum az daha hiç yaşamadım daha önce oyun zorda bir de mob farmıyla uğraşıyom hızlı çıksın diye o yüzden zora aldım. Zombiymiş galiba görmeden alt F4 attım direk.

S

Hayır, oyunda tak tak diye ses geldi çatıya çıktım dıştaki kapı yoktu sonra aynı ses evin ana kapısından geldi kalpten gidiyordum az daha hiç yaşamadım daha önce oyun zorda bir de mob farmıyla uğraşıyom hızlı çıksın diye o yüzden zora aldım. Zombiymiş galiba görmeden alt F4 attım direk.

Serverdeysen lagtan dolayı olabilir.

Haa, oyunda oldu yani her şey tamam anladım şimdi. Hocam dert etmeyin ya zombi falan vurunca kırmıştır kapıyı. Gece gece oynamayın isterseniz yarın sabah devam edersiniz.

Tamam zombiymiş oh be hiç yaşamamıştım 10 kere yüzümü yıkadım tuvalette kalbim sıkışmıştı niye oyunda her şey bu kadar gerçekçi :)

Geri
Yukarı