Minecraft'ta biyom bulunamıyor

Muhammed15

Hectopat
Yer
Samanyolu Galaksisi/Güneş Sistemi/Dünya/Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhabalar, bugün Minecraft'ta mesa biyormuna gitmek istedim Chat'e /locatebiome Minecraft: Badlands_plateau yazdım fotoğrafta gördüğünüz gibi hata verdi. Yani haritada mesa yok mu? Yardım eder misiniz? Teşekkürler...

2021-03-05_21.52.44.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhabalar, bugün Minecraft'ta mesa biyormuna gitmek istedim Chat'e /locatebiome Minecraft: Badlands_plateau yazdım fotoğrafta gördüğünüz gibi hata verdi. Yani haritada mesa yok mu? Yardım eder misiniz? Teşekkürler...

Eki Görüntüle 908267

O biyom var ama çok uzakta. 30 bin bloktan daha uzakta. Nether ile yakınlaşmayı deneyin. Nether da 1 blok, dünyada 8 blok ile eşit. Veya elitra ile uçarak yakınlaşmayı deneyin.

Çok teşekkür ederim. Şimdi bakacağım biraz hile açtım 30.000' e falan gittim yine bulamadım. Çok teşekkür ederim, sağolun.
Bu site üzerinden tapınakları köyleri, kalıntıları, nether kalelerini, end cityleri ve biomları bulabilirsin.

Çok teşekkür ederim. Şimdi bakacağım biraz hile açtım 30.000' e falan gittim yine bulamadım. Çok teşekkür ederim, sağolun.
Olmadı. Oyuna girdim koordinatları yazdım sadece okyanus ve çöl var 🙁

2021-03-05_23.01.12.png
2021-03-05_23.00.48.png

Bu site üzerinden tapınakları köyleri, kalıntıları, nether kalelerini, end cityleri ve biomları bulabilirsin.
O siteyi daha önce de kullandım ama yanlış gösterdi. Acaba benim haritamda mı sorun var? 1.17 snapshotlarından 1 tanesini kurdum sonra sildim ondan mı oldu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı