Minecraft'ta blokların görünmeme hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

Kadirhan Bayyit

Centipat
Merhaba, ben biraz eski bir laptopa sahibim ve bu fotoğrafta gördüğünüz hatayı ekran kartı sürücüsünü güncelledikten sonra aldım. Ne yapsam değişmedi başka sürücüler denedim yüklediğim sürücüyü silince de hata veriyor ya ekran kartı sürücüsünü güncelleyin ya da güncel Java yükleyin diyor. Bu sadece ekran kartı sürücüsünü güncelledikten sonra oldu, yardım edin. Ve son olarak bu sitede 2014 kalma cevaplara baktım denedim her şeyi yine olmadı. Nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• A3269F87-7ABF-4C87-ACD5-5A9AB7317817.jpeg
    A3269F87-7ABF-4C87-ACD5-5A9AB7317817.jpeg
    921,3 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, bu sorun ekran kartı sürücüsünü güncelledikten sonra ortaya çıkmış ise eski sürücüye dönerek problemi çözebileceğinizi düşünüyorum.

Başka sürücüleri denediğinizi söylemişsiniz ama güncellemeden önceki kullandığınız sürücüyü indirdiğinizden emin misiniz? Aygıt Yöneticisi'nden "Sürücüye Geri Dön" yaparak eski sürücüye dönmeyi denediniz mi?

(Profilinizde IOS kullanıcısı olarak görünüyorsunuz fakat konuda işletim sistemi W8.1 yazıyor, W8.1 işletim sistemine göre cevap verdim, IOS'ta eski sürücüye nasıl dönüldüğünden emin değilim.)

Merhabalar, bu sorun ekran kartı sürücüsünü güncelledikten sonra ortaya çıkmış ise eski sürücüye dönerek problemi çözebileceğinizi düşünüyorum.

Başka sürücüleri denediğinizi söylemişsiniz ama güncellemeden önceki kullandığınız sürücüyü indirdiğinizden emin misiniz? Aygıt Yöneticisi'nden "Sürücüye Geri Dön" yaparak eski sürücüye dönmeyi denediniz mi?

(Profilinizde IOS kullanıcısı olarak görünüyorsunuz fakat konuda işletim sistemi W8.1 yazıyor, W8.1 işletim sistemine göre cevap verdim, IOS'ta eski sürücüye nasıl dönüldüğünden emin değilim.)

Telefonumdan attığım için IOS görünüyor.Ve şöyleki ona baktım yapmak geldi aklıma çok sonradan fakat o işaret çıkmıyor yapılmıyor yani.Ekran kartım ATI Mobility Radeon HD 4500 amd nin sayfasında tam sürücüsü yok sanırım o yüzden alıyorum hatayı ama internetten sürücüsünü bulamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı