Minecraft'ta derin bir şekilde hile kontrol nasıl yapılır?

Ceix

Hectopat
Çok iyi gizlenen hileleri vs. nasıl bulabiliriz paralı olanlar falan? Çünkü hile olduğunu bildiğimiz halde banlayamadığımız bir oyuncu var ve adam sürekli kurtuluyor kontrolden. Bu adamın hilesini nasıl bulabiliriz?

Adamı banlarsın yeni hesap açıp geri gelir. Minecraft'ta hile koruması doğru düzgün yok maâlesef. Hypixel en iyi örnek buna Hypixel'e girin Bedwars'ta 10 maçtan 6'sında hile gelecektir. Sen adamın kullandığı hileyi engellersin adam hileyi günceller gene girer.

Adamı banlarsın yeni hesap açıp geri gelir. Minecraft'ta hile koruması doğru düzgün yok maâlesef. Hypixel en iyi örnek buna Hypixel'e girin Bedwars'ta 10 maçtan 6'sında hile gelecektir. Sen adamın kullandığı hileyi engellersin adam hileyi günceller gene girer.

Alakasız cevap, ben derin hile kontrol diyorum adamı banla diyorsun. Kanıt olmadan ban atmıyoruz hile olduğuna eminiz ama kanıt olmadığı için insanlar bize kin tutar.

Alakasız cevap ben derin hile kontrol diyorum adamı banla diyorsun. Kanıt olmadan ban atmıyoruz hile olduğuna eminiz ama kanıt olmadığı için insanlar bize kin tutar.

Hile olduğuna eminim ama ban atmıyorum diyorsun? O zaman adamı Discord gibi platformlara çağırıp ekran açmasını isteyeceksin. Başka yolu yok hile kontrolü kolay yapılmıyor Minecraft'ta.

Alakasız cevap, ben derin hile kontrol diyorum adamı banla diyorsun. Kanıt olmadan ban atmıyoruz hile olduğuna eminiz ama kanıt olmadığı için insanlar bize kin tutar.
Yemin ettirmekten başka çaren kalmıyor o zaman :D Hile olduğunu nereden biliyorsun mesela? Video kayıt cart curt yok mu?

Yemin ettirmekten başka çaren kalmıyor o zaman :D hile olduğunu nereden biliyorsun mesela? Video kayıt cart curt yok mu?

Adamın vuruşları çok garip birden aşırı iyi vurmaya aşırı iyi hareket etmeye başlıyor.

Hile olduğuna eminim ama ban atmıyorum diyorsun? O zaman adamı Discord gibi platformlara çağırıp ekran açmasını isteyeceksin. Başka yolu yok hile kontrolü kolay yapılmıyor Minecraft'ta.

Zaten çağırıyoruz. Process hackerla vs. kont alıyoruz ama çıkmıyor hilesi. Ben derin bir şekilde nasıl kontrol edilir diyorum burada gelip saçma sapan cevap veriyorsunuz. Bilmiyor muyum ben ekran açtırmayı adama?

Çok iyi gizlenen hileleri vs. nasıl bulabiliriz paralı olanlar falan? Çünkü hile olduğunu bildiğimiz halde banlayamadığımız bir oyuncu var ve adam sürekli kurtuluyor kontrolden. Bu adamın hilesini nasıl bulabiliriz?
Sunucu sahibi iseniz, client yapıp onu oyuncularınıza sunabilirsiniz. Ama bu epey zaman alacak ve uğraştaracak.

Konu eski ama gene de tam bir sonuca varamamışsınız sanırsam "ocean scanner" kullanabilirsiniz kişiye uygulamayı yükletip kendi olusturdugunuz keyi kullaniciya verin, ardından bilgisayardaki bütün hileleri gosterecektir paralı hilelerdede çalışır inject geçmişini göstermekte, eğer Java'ya inject edilmiş bir hile varsa aktif şekilde hilenin menüsünü rshift yapıp fotoğraf çekip size gösteriyor tarama bitisinde sitede key kırmızı yanıyorsa hiledir.

Geri
Yukarı