Minecraft'ta FPS nasıl artırılır?

KorSanMil

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
2 Gb
SSD veya HDD modeli
Bilmiyom :D
Ekran kartı
NVIDIA Geforce 6600 GT
Anakart
Bilinmiyor
İşlemci
İntel Pentium 4
Selam. Ben Minecraft'ta 10 FPS alıyorum. FPS arttirmam lazım.
Texture pack olur, LabyMod gibi şeyler olur, her şey olur. Yeter ki FPS artsın.

Selamünaleyküm OptiFine indir kesinlikle çok yardımı olacak videoları var YouTube'da en iyi ayarları gösterirler 16x16 texture pack indirebilirsin bir de.

Selamünaleyküm OptiFine indir kesinlikle çok yardımı olacak videoları var YouTube'da en iyi ayarları gösterirler 16x16 texture pack indirebilirsin bir de.

Ayarları yaptım OptiFine var Minecraft'ın kendisi zaten 16x16 ve bildiğiniz bir texture pack linki varsa yazın lütfen.

Sodium veya OptiFine kullanın. Oyunun çözünürlüğünü düşürün, eski sistemlerde bayağı bir performans kazancı oluyor denemiştim.

Unlost FPS arttırma yaparak tabii ki.

Yaptım.

Sodium veya OptiFine kullanın. Oyunun çözünürlüğünü düşürün, eski sistemlerde bayağı bir performans kazancı oluyor denemiştim.

Çözünürlük nasıl düşüreceğim? Yani hangi çözünürlük.

Sodium mu OptiFine mi bende OptiFine varda.

Ayarları yaptım OptiFine var Minecraft'ın kendisi zaten 16x16 ve bildiğiniz bir texture pack linki varsa yazın lütfen.

Minecraft'ın kendisi 128x128 internete yazarak 16x16 bulabilirsiniz bu tamamen kendi zevkinize ait o yüzden benim önermem doğru olmaz.

Geri
Yukarı