Minecraft'ta hile açmak kul hakkı mı?

KnossosREİS!

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben Minecraft'ta Auto Clicker kullanıyorum, hypixel serverinde Auto clickerde CPS limitini 18 yapıp sol tıkı seçip R tuşuna atıyorum ve her R ye basışımda adamlara 18 CPS gücünde vuruyor. Sağ tuşu kullanırken de ayarı 36 yapıp sağ tıkı seçip R tuşuna atıyorum. Her R'ye bastığımda 36 CPS gücünde blok koyuyor, ben buna ranksız giriyorum. Ranklı girdiğimde hile kullanmıyorum, lütfen en ince ayrıntıya kadar düşünürsek bu kul hakkına girer mi? Eğer girerse bunu bilmediğim için kul hakkına girmiş olur muyum?

Biliyorum Online olarak da oynandığını ama konu sahibinin yaratık kesmek veya yapı inşa etmek için kullandığını düşündüm. Deathmatch gibi diğer oyunculara bu şekilde saldırmak için kullanıyorsa o farklı. Dediğim bu makroları da bu şekilde ele aldım. Yoksa Valorant'ta hile açan birisi ile aynı kapıya çıkıyor, bunu kimse savunmaz. Bu durum yine oyun tarafından çözülmeli, ayırt etmek zor ise kendilerini ve programlarını daha da geliştirip haksız rekabete neden olacak şeyleri en ufak ayrıntıyı bile tespit etmeliler.

Hocam bu konu bitmez sürekli ben yazacağım siz yazacaksınız böyle gidecek en iyisi bırakalım hakkınızı helal edin.

Bence makro haksızlık değil çünkü herkesin bildiği bir şey ve birçok mouse makro destekliyor. Birden çok tıklamalı oyunlarda fare tuş ömrünü çok daha hızlı dolduruyor. Bu yüzden bana kalırsa fare sağlığı için makro şart. Tek yaptığı kas gücü yerine beyin gücünü kullanmanı sağlıyor. Ayrıca uzun süre sürekli tıklama yaparsan ve bileğin o şekilde kalırsa bileğinde karpal tünel sendromu oluyor. Bende olduğu için artık yatay mouse kullanamıyorum. Sağlık ve mouse ömrü için makro şart. Başkalarının da kullanmaması için bir sebep yok. Sonuçta bir yere ulaşırken birisi yürüyerek diğeri araba ile ulaştığında araba kullanana sen hile yapma demiyoruz.

Edit: Oyunu bilmiyorum ama oyun sırf tıklama üzerine ise haksızlık.
evet tıklayamazsan eleniyorsun

Geri
Yukarı