Minecraft'ta hile açmak kul hakkı mı?

KnossosREİS!

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben Minecraft'ta Auto Clicker kullanıyorum, hypixel serverinde Auto clickerde CPS limitini 18 yapıp sol tıkı seçip R tuşuna atıyorum ve her R ye basışımda adamlara 18 CPS gücünde vuruyor. Sağ tuşu kullanırken de ayarı 36 yapıp sağ tıkı seçip R tuşuna atıyorum. Her R'ye bastığımda 36 CPS gücünde blok koyuyor, ben buna ranksız giriyorum. Ranklı girdiğimde hile kullanmıyorum, lütfen en ince ayrıntıya kadar düşünürsek bu kul hakkına girer mi? Eğer girerse bunu bilmediğim için kul hakkına girmiş olur muyum?

Ancak düz yolda sen arabayla giderken birisi bisikletle gider ve sana; "ya kardeşim biz burada bisikletle gidiyoruz sen arabayla hile yapma durdur arabayı." dese sence bu normal midir?
Oyunda bir kapışma yarış içerisindesin herkes bisiklet ile giderken sen yok benim bacağım ağrır diye motorla gidersen bir şey becermiş olmazsın.
Herkes bileğiyle tıklıyor ter döküyor bu beyefendi bileğim ağrır diye hile açıp normal kılıyor.

Ne alaka? Herkes biliyor diye doğru mu oluyor?

Destekleyip desteklememesi bir şeyi değiştirmez hile kategorisine giriyor makro.

İnsanların %90'ının bunun için makro kullanmadığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Beyin gücünü nasıl kullanıyorsun? Tam tersi sadece aimi adama getiriyorsun oysa makrosuz öyle değil bakıyorsun adam iyi vuruyor farklı tuzaklar kuruyorsun vs.

40-50 dakika boyunca jitterclick yapacak kadar fıttırmış birisi yok sanırım aranızda?

Aynı şeyler.

Maratonda motorla git bakalım ne yapıyorlar seni?

Yazıyı nerenizle okudunuz bilmiyorum ama beyninizle okuduğunuzdan emin değilim. Herkesin bilmesi doğru yapmaz ama bunun bir seçenek olduğu ve yasak olmadığı ortada. Burada bahsettiğim makronun sadece birden fazla tıklama olduğunu bildiğiniz halde konuyu diğer makro çeşitlerine çekmişsiniz. Ayrıca maraton değil burası. Herkesin elinde farklı fareler var. 1000 liralık rahat mouse kullanan da aynı oyunu oynuyor 5 liralık mouse kullanan da. Madem maraton oldu, o zaman şartları doğru karşılaştır kardeşim. 1 saat boyunca Minecraft'da Build yap bakalım elin ağrıyor mu ağrımıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yasak olmadığı ortada.
Yasak. Boşuna makro kullanmayın.
Sunucumuzda makro kullanmak yasaktır. Yazılarını tercih olarak anlıyorsan bu senin problemin.

Diğer makro çeşitlerine çekmişsiniz.
Ben Minecraft'ta Auto Clicker kullanıyorum, hypixel serverinde Auto clickerde CPS limitini 18 yapıp sol tıkı seçip R tuşuna atıyorum ve her R ye basışımda adamlara 18 CPS gücünde vuruyor. Sağ tuşu kullanırken de ayarı 36 yapıp sağ tıkı seçip R tuşuna atıyorum. Her R'ye bastığımda 36 CPS gücünde blok koyuyor, ben buna ranksız giriyorum. Ranklı girdiğimde hile kullanmıyorum, lütfen en ince ayrıntıya kadar düşünürsek bu kul hakkına girer mi? Eğer girerse bunu bilmediğim için kul hakkına girmiş olur muyum?
Konu sahibinin dediği makro çeşidi o değil. Diğer makro çeşitleriyle tek kelime etmedim. AutoClicker kullandığını söylüyor zaten. Açıklamış da sanırım okumadınız.
1 saat boyunca minecraft da build yap bakalım elin ağrıyor mu ağrımıyor mu?
Burda arkadaş build yapmıyor 1vs1 atıyor farkettiysen. Build yapacaksa sıkıntı yok kimseye de zararı yok.

@kino hocam sanırım Offline sandınız. Arkadaş bir sunucuda (Hypixel) diğer kişilerle kapışırken hile açıyor.

Son düzenleme:
Kimse ranklı oynayamıyor zaten herkes ranksız oynuyor. Kul hakkına dibine kadar giriyorsun.
Sizi de kimse alt edemiyor dimi? Ne zevk alıyorsun bundan?
Makro kullananları sadece 3-4 yıl PVP atmış kişiler anca halledebiliyor ve sen yeni başlayanları öldürünce bu hoşuna mı gidiyor?
Rezilsin.

Değildir. Bir binayı yalnızca insan gücüyle yapan varsa, aynı binayı kamyonlar ve vinç yardımıyla daha hızlı yapan diğerinin hakkına girmez. Minecraft özgür ve geniş bir dünya bu nedenle Auto-clicker kullanmak, trainer açmak, makro kullanmak haram değildir.

Dostum Online bir oyun oynuyor arkadaş server sahipleri koyar oyun kurallarını ve adamlar yasaklamış makroyu bu kul hakkıdır.

Dostum Online bir oyun oynuyor arkadaş server sahipleri koyar oyun kurallarını ve adamlar yasaklamış makroyu bu kul hakkıdır.

O zaman server sahibi cezasını verir eğer yasak koyduysa. Ceza vermiyorsa kendi koyduğu kuralları uygulamıyorsa adaletsizdir. Torpil ve adam kayırmak en büyük günahlardan birisidir. Makro kullanan pekala fiziksel engelli bir birey de olabilir ve diğerleri gibi tıklayamıyordur onu yargılamak bize düşmez.

Artı -1 Eksi
Değildir. Bir binayı yalnızca insan gücüyle yapan varsa, aynı binayı kamyonlar ve vinç yardımıyla daha hızlı yapan diğerinin hakkına girmez. Minecraft özgür ve geniş bir dünya bu nedenle auto-clicker kullanmak, trainer açmak, makro kullanmak haram değildir.
Gel istersen senin üzerinde makro deneyelim ne dersin? Oyuna yeni başlayan 1-2 aylık bir Minecraft oyuncususun ve her el bir tane makro geliyor ve senden hilesi sayesinde 2-3 kat daha iyi vuruyor. Sende haliyle onu öldüremiyorsun. Umarım yaşarsın da böyle konuşursun yine.

O zaman server sahibi cezasını verir eğer yasak koyduysa. Ceza vermiyorsa kendi koyduğu kuralları uygulamıyorsa adaletsizdir. Torpil ve adam kayırmak en büyük günahlardan birisidir.
Hocam Valorant'da hile açtınız diyelim bu hileyi de oyuna çaktırmadan kullandınız. Vanguard anlamadı yani. Şimdi bu durumda hileyi açan mı suçlu? Yoksa hileyi bulamayan bot mu?

Geri
Yukarı