Minecraft'ta hile açmak kul hakkı mı?

KnossosREİS!

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben Minecraft'ta Auto Clicker kullanıyorum, hypixel serverinde Auto clickerde CPS limitini 18 yapıp sol tıkı seçip R tuşuna atıyorum ve her R ye basışımda adamlara 18 CPS gücünde vuruyor. Sağ tuşu kullanırken de ayarı 36 yapıp sağ tıkı seçip R tuşuna atıyorum. Her R'ye bastığımda 36 CPS gücünde blok koyuyor, ben buna ranksız giriyorum. Ranklı girdiğimde hile kullanmıyorum, lütfen en ince ayrıntıya kadar düşünürsek bu kul hakkına girer mi? Eğer girerse bunu bilmediğim için kul hakkına girmiş olur muyum?

Ne alaka? Herkes biliyor diye doğru mu oluyor?

Destekleyip desteklememesi bir şeyi değiştirmez hile kategorisine giriyor makro.

İnsanların %90'ının bunun için makro kullanmadığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Beyin gücünü nasıl kullanıyorsun? Tam tersi sadece aimi adama getiriyorsun oysa makrosuz öyle değil bakıyorsun adam iyi vuruyor farklı tuzaklar kuruyorsun vs.

40-50 dakika boyunca jitterclick yapacak kadar fıttırmış birisi yok sanırım aranızda?

Aynı şeyler.

Maratonda motorla git bakalım ne yapıyorlar seni?
Hocam helal olsun. En doğru yorum bu mesaj oldu sanırım.

Burada aim'den bahsetmişsiniz. Biz tıklamadan bahsediyoruz. O yüzden konuyu diğer makro çeşitlerine çekiyorsunuz diyorum. Aim hack bambaşka bir şey.
Aimi adama getirip R'ye basıyorsun diyorum yanlış anladınız sanırım sıkıntı yok. Burda kastettiğim acayip bir zeka gerektirmiyor bunun için. Yaptığın şey aimi elinle adama getirip bir kere r basmak.

@kino hocam sanırım Offline sandınız. Arkadaş bir sunucuda (Hypixel) diğer kişilerle kapışırken hile açıyor.
Gel istersen senin üzerinde makro deneyelim ne dersin? Oyuna yeni başlayan 1-2 aylık bir Minecraft oyuncususun ve her el bir tane makro geliyor ve senden hilesi sayesinde 2-3 kat daha iyi vuruyor. Sende haliyle onu öldüremiyorsun. Umarım yaşarsın da böyle konuşursun yine.

Ben bina yapma kısmını ele aldım. Bir önceki mesajımda da belirttim bu kişi fiziksel engelli bir birey olabilir ve diğerleri gibi tıklayamıyordur. Yardım ve destek amaçlı bir program kullanabilir bunu yargılamak bize düşmez. Tabii başkalarını öldürmek, onlar üzerinden kazanç sağlamak için yapıyorsa bu bambaşka bir olay.

Hocam Valorant'da hile açtınız diyelim bu hileyi de oyuna çaktırmadan kullandınız. Vanguard anlamadı yani. Şimdi bu durumda hileyi açan mı suçlu? Yoksa hileyi bulamayan bot mu?

Her ikisi de suçludur. Herkesin huzurlu bir ortamda bulunması için en büyük sorumluluk oyunun yapımcısına ait.

Ben bina yapma kısmını ele aldım. Bir önceki mesajımda da belirttim bu kişi fiziksel engelli bir birey olabilir ve diğerleri gibi tıklayamıyordur. Yardım ve destek amaçlı bir program kullanabilir bunu yargılamak bize düşmez.
Hocam öyle ise sıkıntı yok ama konu sahibi normal bir insan sadece kolaya kaçıp insanların hakkına giriyor.

Hepsini cevaplamaya üşendim o yüzden yazıyorum 1-2 tane ilk olarak maratona motorla gidemezsin çünkü maratonun amacı motor yarışı değil koşudur ancak düz yolda sen arabayla giderken birisi bisikletle gider ve sana; "ya kardeşim biz burada bisikletle gidiyoruz sen arabayla hile yapma durdur arabayı" dese sence bu normal midir ayrıca makro açmak sadece zekilik adam orada da koluyla Click atıyor 10 CPS attı diğer adam zekilik edip fare ömrü kısalmaması, oyunu basitleştirmek, ve oyuna kendini kaptırmayıp o sırada taktik geliştirebilmek için makro açabilir benim düşündüğüm sebepler bunlar adam 10 CPS vuruyor da biz 900 CPS vurmuyoruz ha diyelim öyle 900 CPS vuruyoruz hiçbir işe yaramaz Minecraft'ın da bir tıklama aralığı var sen saniyede 900 CPS vuramazsın etkisi olmaz sadece açmak için açmış olursun.
Sadece Survival oynayıp kendini bir şey bildiğini sanıp burada hileyi savunmak... Güzel kafa.
Makroyu savunan arkadaşlar madem o kadar seviyorlar makroyu ve savunuyorlar bir girsinler PVP onların üstünde deneyelim. Ben sana hiçbir şekilde elimi yormadan sadece mouse'umu hareket ettirerek seni öldüreyim. Nasıl hoşuna gitti mi? Hileyi savunan insanlar cidden beyinlerini yıkatmalılar.

O zaman server sahibi cezasını verir eğer yasak koyduysa. Ceza vermiyorsa kendi koyduğu kuralları uygulamıyorsa adaletsizdir. Torpil ve adam kayırmak en büyük günahlardan birisidir. Makro kullanan pekala fiziksel engelli bir birey de olabilir ve diğerleri gibi tıklayamıyordur onu yargılamak bize düşmez.

Yüksek tıklama hızına ulaşmak yetenek ister bir ton metot var fiziksel engeli olsa bile bu metodlardan herhangi birini uygulayabilir ayrıca cezası verilmiyor diye bir suçu işleyemezsin.

Ben bina yapma kısmını ele aldım. Bir önceki mesajımda da belirttim bu kişi fiziksel engelli bir birey olabilir ve diğerleri gibi tıklayamıyordur. Yardım ve destek amaçlı bir program kullanabilir bunu yargılamak bize düşmez. Tabii başkalarını öldürmek, onlar üzerinden kazanç sağlamak için yapıyorsa bu bambaşka bir olay.
Single'da bina yapsa neyse adam Online da yapıyor. Online da yaptığı sürece aynı eleştirim geçerli.
"Minecraft'ta hile açmak kul hakkı mı?" sorusunun 6 sayfa tartışıldığını görmek üzücü.
Evet maalesef hileyi savunanlar sayesinde üzücü.

Aimi adama getirip R'ye basıyorsun diyorum yanlış anladınız sanırım sıkıntı yok. Burda kastettiğim acayip bir zeka gerektirmiyor bunun için. Yaptığın şey aimi elinle adama getirip bir kere r basmak.
Zeka gerektirmeden kastım zaten kafayı derinlemesine kullanmak değil. Sadece bir sorun karşısında kas gücü yerine başka bir çözüm yolunu kullanmak.

Yüksek tıklama hızına ulaşmak yetenek ister bir ton metot var fiziksel engeli olsa bile bu metodlardan herhangi birini uygulayabilir ayrıca cezası verilmiyor diye bir suçu işleyemezsin.

Ceza vermemek suça teşvik etmektir. Sen yapmazsın, o yapmaz bir başkası yapar, suç işleme dürtüsü insanlarda doğuştan açık gelir. Bu körüklenirse de kaos çıkar.

Geri
Yukarı