Minecraft'ta Java sürümünden artık yasaklama alınabilir

Çok gereksiz. Hatta aşırı aşırı gereksiz Minecraft'in sonunu getirebilecek türden bir karar.

Craftrisede bridge wars da arkadaşıma kendini köprüden at yazdığım için chat ban yemiştim Minecraft'ta kendinizi moda sokabilirsiniz kurgulayabiliyor bambaşka şeyler yapabilirsiniz ben oyunda her yerden saçma sapan ban yersem artık bir anlamı kalmaz

Ben direk chati kapadım.

Microsoft'un açığını buldunuz hocam (!)

Şaka bir yana bende kapattım 1.19.1 beta sürümünde umarım Microsoft şu işten vazgeçer. Her şeye telemtry eklemeyi çok seviyorlar sonunda java'ya da bulaştı.

Çok gereksiz. Hatta aşırı aşırı gereksiz Minecraft'in sonunu getirebilecek türden bir karar.

Sonunu getirmez sadece yeni sürümlerde geçerli. Minecraft kemik kitlesi zaten eski sürüm oynuyor o kadar sıkıntı olacağını düşünmüyorum fakat yeni sürümlerdeki serverler oyuncu sıkıntısı çekecek.

Umarım vazgeçer hocam.

Bu arada eğer yasaklanırsanız bütün sürümlerde sunuculara giremiyoruz fakat ban nedeni ekranı sadece 1.19.1 gösteriliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…