Minecraft'ta küfür eden bir kişiye ne yapılabilir?

468409

Hectopat
Yer
Papua Yeni Gine
Daha fazla  
Merhaba, bugün Minecraft oynarken adam beni aşağı attığını sanıp "kolaydı" dedi. Ben de kaçmaya çalışırken kendim düştüm ve seyirci modundayken küfür ettim. Mesajımı görmedi ama seyirci modundayken beni öldüren kişinin 2 takım arkadaşı vardı. Onlar mesajımı SS alıp o kişiye atarsa o kişi bir şey yapabilir mi? İnternette 3 aydan 2 yıla kadar hapis suçu varmış. Ben ama 11 yaşındayım. Yani bir şey olur mu?

Merhaba, bugün Minecraft oynarken adam beni aşağı attığını sanıp "kolaydı" dedi. Ben de kaçmaya çalışırken kendim düştüm ve seyirci modundayken küfür ettim. Mesajımı görmedi ama seyirci modundayken beni öldüren kişinin 2 takım arkadaşı vardı. Onlar mesajımı SS alıp o kişiye atarsa o kişi bir şey yapabilir mi? İnternette 3 aydan 2 yıla kadar hapis suçu varmış. Ben ama 11 yaşındayım. Yani bir şey olur mu?
Ona mı uğraşacak ya öyle oyunda her küfür eden hapise atılsaydı dışarda adam kalmazdı. Ama sen yine de küfür etme.

Hiç birşey yapamaz. O karşındaki bile en fazla 13 14 yaşındadır.
Hapis olayına da inanama. Öyle iki üç veledin dediği şey yüzünden ya da senin dediklerin yüzünden hapis cezası yiyecek değilsin.

Onların elinde kişisel bilgin olmadığı sürece birşey yapabilceğini sanmıyorum.

Geri
Yukarı