Minecraft'ta Microsoft yüzünden ban yeme olayları

Reshion

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz son zamanlarda Minecraft'ta Microsoft yüzünden ban yeme olayları çıktı. Bu başka oyuncuları yaptıkları ya da yapmadıkları şeyler yüzünden raporladığınızda Online serverlere girememesine neden oluyor. Diyelim ki ben 2B2t gibi bir anarşi sunucusuna girdim ve hile kullandım. Biri beni hileden raporlasa ban yer miyim ya da kullanmadığım halde ban yer miyim? Çoğu kişi illaki yapmasan bile biri raporladıysa ban yersin diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz son zamanlarda Minecraft'ta Microsoft yüzünden ban yeme olayları çıktı. Bu başka oyuncuları yaptıkları ya da yapmadıkları şeyler yüzünden raporladığınızda Online serverlere girememesine neden oluyor. Diyelim ki ben 2B2t gibi bir anarşi sunucusuna girdim ve hile kullandım. Biri beni hileden raporlasa ban yer miyim ya da kullanmadığım halde ban yer miyim? Çoğu kişi illaki yapmasan bile biri raporladıysa ban yersin diyor.
1.20 ve sonrasında dikkatli olsanız yeter önceki sürümlere eklenmiyor zaten.

Bu videoyu izleyerek sorularına cevap alabilirsin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka sadece küfürden yersin hile açmanı engelleyen şey tek serverden Microsoft hile açanlarla ilgilenmez hilelerle server ilgilenir yani gönül rahatlışöyle hileni açabilirsin ama sakın Hypixel'de açma dostum ben bir ara hileyi kapamayı unutup cubecrafta girdim Allah'tan oyun kapandı ve ban yemedim.

Hile açman Microsoft'u ilgilendirmiyor hileni aç he oynanış şekli diye bir report var ama o hile değil sapıklar gibi davrananları öyle reportlarsın.

1.20 ve sonrasında dikkatli olsanız yeter önceki sürümlere eklenmiyor zaten.

Arkadaşlar Bedrock Edition'da vardı bu repleme muhabbeti ve en ince şeyden ban atmıyorlar hiç merak etmeyin bedrockta yoksa herkes ban yerdi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı