Minecraft'ta nasıl eğlenilir?

Tüm çocukluğum bu oyun artık beni sıkması gerçekten moralimi bozuyor. Skyblock ve Survival sarabilir. Mod kurmayı unuttum eskiden bizzat kendi yaptığım modlar pluginler vardı şu an ise inanır mısınız yatak yapmayı bile video izleyerek öğrendim o derece unutmuşum. Modları nereden bulacağımı bile bilmiyorum. Nereden mod bulabilirim?

Eskisi kadar eğlenemeyeceksin. Eskiden çocuktun; dert yok, tasa yok, gelecek kaygısı yok, yarına ödev yetiştirme derdi yok...
Şimdi öyle mi? Hiçbir derdin olmasa bile illaki bir derdin oluyor. Bu yüzden eskiden en ufak şeyden zevk alırken şimdi seni dertlerinden uzaklaştıran şeylerden zevk alıyorsun. Minecraftla büyümüş birisi olarak kısaca böyle özetlenebilir, üzücü ama gerçek...

Tüm çocukluğum bu oyun artık beni sıkması gerçekten moralimi bozuyor. Skyblock ve Survival sarabilir. Mod kurmayı unuttum eskiden bizzat kendi yaptığım modlar pluginler vardı şu an ise inanır mısınız yatak yapmayı bile video izleyerek öğrendim o derece unutmuşum. Modları nereden bulacağımı bile bilmiyorum. Nereden mod bulabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı