Minecraft'ta nasıl pelerin alınır?

Kadqqir

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben Minecraft'ın bedrock sürümünü oynuyorum. Markete baktım fakat sadece skin paketleri ve modlar gibi şeyler var. Envanterimde herkesin sahip olduğu sadece 1 tane pelerin var. Pelerin satın alabileceğim bir yer var mı ya da mağazada bulunuyor mu?

Merhaba, ben Minecraft'ın bedrock sürümünü oynuyorum. Markete baktım fakat sadece skin paketleri ve modlar gibi şeyler var. Envanterimde herkesin sahip olduğu sadece 1 tane pelerin var. Pelerin satın alabileceğim bir yer var mı ya da mağazada bulunuyor mu?
Optifine Cape var o da çok pahalı.

Pelerin oyunculara mojang tarafından yaptıkları özel şeyler için verilir, satın alınamaz. Sadece JAVA editions da optifine adında yardımcı program var, o programla pelerin yapılabilir ama paralı ve pelerini sadece programı kullananlar görebilir.

Mağazada skin bazı skin paketlerine pelerinde olması gerekli, içeriğini okuyarak var mı yok mu teyit edebilirsiniz.

OptiFine cape var o da çok pahalı.

Bedrock sürümde OptiFine desteği mevcut değil.

Marketten satın almak dışında başka bir şansınız yok gibi,en son Bedrock Edition'a MİNECON 2019'a katılan oyunculara özel bir pelerin verilmiş.

Pelerin oyunculara Mojang tarafından yaptıkları özel şeyler için verilir, satın alınamaz. Sadece Java editions da OptiFine adında yardımcı program var, o programla pelerin yapılabilir ama paralı ve pelerini sadece programı kullananlar görebilir.

Bedrock sürümde mağazadan ya da satılan paketlerden pelerin alabilmek mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı