Minecraft'ta nether'da mahsur kalmak

wertsew1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bayağı geliştim Minecraft'ta. Az önce de Nether'a girdim, şansıma girdiğim gibi önümde lav vardı. Neyse ki 3 canla kurtuldum ama daha sonra Nether'da kayboldum. Şu an geçitten çok uzakta olduğumu sanmıyorum ama bulamıyorum. Yanımda çakmak taşı ve çelik var ama 2 obsidyen var. Bu dünyada obsidyen bulabilir miyim veya nasıl çıkabilirim Nether'dan? Nether'dan çıktıktan sonrasını merak etmeyin, pusulam var ve doğduğum yere evimi yapmıştım. Yolumu bulabilirim yani ama sorun Nether'dan çıkamıyorum.

Arkadaşlar ben bayağı geliştim Minecraft'ta. Az önce de Nether'a girdim, şansıma girdiğim gibi önümde lav vardı. Neyse ki 3 canla kurtuldum ama daha sonra Nether'da kayboldum. Şu an geçitten çok uzakta olduğumu sanmıyorum ama bulamıyorum. Yanımda çakmak taşı ve çelik var ama 2 obsidyen var. Bu dünyada obsidyen bulabilir miyim veya nasıl çıkabilirim Nether'dan? Nether'dan çıktıktan sonrasını merak etmeyin, pusulam var ve doğduğum yere evimi yapmıştım. Yolumu bulabilirim yani ama sorun Nether'dan çıkamıyorum.
Hardcore oynamıyorsanız kill çekebilirsiniz. Ama ilk önce F3 ten kordinatınıza bakın sonra yine nethere girin acele ile yere düşen eşyalarınızı alabilirsiniz yada sandığa koyun.

Nether'da yıkılmış portallar bulabilirsiniz. Kendiniz tamamlayarak çıkmayı deneyebilirsiniz.

Keep inventoryyi aç, sonra kill çek.

Hocam kordinatları alın ve eşyalarınızı bir sandığa koyun (tahta var ise) sonra kill çekin ve bayağı arkanızdan odun alın ve kordinatlara gidene kadar arkanızdan tahta koyun kaybolmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı