Çözüldü Minecraft'ta sandıklar yok oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam bedrock en optimizesi diye biliyorum.
Evet öyle fakat bunun yaşadığınız olay ile bir ilgisi yok. Olayı ve ortamı tam olarak bilmediğimden dolayı sorunun nedenine karşı net olamayacağım fakat genelde Minecraft'da ping ve lag yüzünden yaşanır bu tür olaylar.
Olayı ve ortamı tam olarak bilmediğimden
Belki de bilinçli olarak yapılmıştır, scriptten ibarettir.
Hocam bedrock en optimizesi diye biliyorum.
Evet öyle fakat bunun yaşadığınız olay ile bir ilgisi yok. Olayı ve ortamı tam olarak bilmediğimden dolayı sorunun nedenine karşı net olamayacağım fakat genelde Minecraft'da ping ve lag yüzünden yaşanır bu tür olaylar.
Olayı ve ortamı tam olarak bilmediğimden

Çözüm

Hocam bir şey fark ettim. Sandıkların yanına başka sandık koyulmuyor fakat kırılınca tekrar kullananbiliyoruz yine de içindeki itemler düşmüyor. Elimizde tutunca yine "sandık" ismi yer alıyor. Kodmu yoksa bugmı halla çözemedim. Fakat bilinen bir server olduğu için kolay bir şekilde başka birisinin script yazacağını düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Fakat bilinen bir server olduğu için kolay bir şekilde başka birisinin script yazacağını düşünmüyorum.
Sunucunun kendi eklentileri olabileceğini kast ettim.
Hocam bir şey fark ettim. Sandıkların yanına başka sandık koyulmuyor fakat kırılınca tekrar kullananbiliyoruz yine de içindeki itemler düşmüyor. Elimizde tutunca yine "sandık" ismi yer alıyor. Kodmu yoksa bugmı halla çözemedim. Fakat bilinen bir server olduğu için kolay bir şekilde başka birisinin script yazacağını düşünmüyorum.
Bu lag veya ping değil, sunucu taraflı bir bug.

Sunucunun kendi eklentileri olabileceğini kast ettim.

Bu lag veya ping değil, sunucu taraflı bir bug.

Hocam bir bayram, gün gibi bir şeydi sanırsam. Biraz geç oldu biliyorum ama artık çıkmamaya başladı.

Not: Sanırım sevgililer günü ile alakalı. Google’da 14 şubat sevgililer günü olarak çıkıyor karşıma.

Yeni konular

Geri
Yukarı