Minecraft'ta sunucuya bağlanılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

AliYağcı

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, düne kadar sorunsuz girdiğim serverlara dün geceden beri giremez oldum. Sunucu seçme ekranında sunucu bilgileri yüklenmiyor, girmeye çalıştığımda ise aşağıdaki hatayı veriyor. İnternetten arattım ve pek çok çözümle karşılaştım hepsini denedim. Yine de belki bilmediğim bir çözüm vardır diye konu açıyorum.

Denediğim çözümler: Java güncellemek, Windows Defender'dan uygulamalara izin vermek, Windows Defender kapatmak, DNS değişmek. Bunların hepsini uyguladım fakat bir gelişme olmadı.

Not: Premium Minecraft sahibiyim fakat Tlauncher, Teamextreme ve 3 farklı launcher denedim. 2 farklı internet denedim. 5 farklı sürümde farklı şekillerde sunucu açıp denedim. Hepsinde aynı hatayı alıyorum. Athernos'tan ve Hamachi'den sunucu açmayı da denedim sonuç gene aynı.
Not2: Arkadaşlarım girebiliyor sunucuya sadece ben ve bir arkadaşım giremiyoruz yani sunucuda bir sıkıntı yok.
InkedScreenshot_1_LI.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, düne kadar sorunsuz girdiğim serverlara dün geceden beri giremez oldum. Sunucu seçme ekranında sunucu bilgileri yüklenmiyor, girmeye çalıştığımda ise aşağıdaki hatayı veriyor. İnternetten arattım ve pek çok çözümle karşılaştım hepsini denedim. Yine de belki bilmediğim bir çözüm vardır diye konu açıyorum.

Denediğim çözümler: Java güncellemek, Windows Defender'dan uygulamalara izin vermek, Windows Defender kapatmak, DNS değişmek. Bunların hepsini uyguladım fakat bir gelişme olmadı.

Not: Premium Minecraft sahibiyim fakat TLauncher, Teamextreme ve 3 farklı Launcher denedim. 2 farklı internet denedim. 5 farklı sürümde farklı şekillerde sunucu açıp denedim. Hepsinde aynı hatayı alıyorum. Athernos'tan ve Hamachi'den sunucu açmayı da denedim sonuç gene aynı.
Not2: Arkadaşlarım girebiliyor sunucuya sadece ben ve bir arkadaşım giremiyoruz yani sunucuda bir sıkıntı yok.
Eki Görüntüle 1137734

Normalde ben bu hatayı suucu kapalıyken alıyordum. Belki sunucu kapalıdır arkadaşlarınıza sorun bir

1) İnternetiniz varsa tekrar girin aynı hatayı alıyorsanız bu başarısız.

2) Server sürümü ile sizin Minecraft sürümü uyuşmuyor olabilir. Eğer sunucunun çözümünü bilmiyorsanız sunucunun linkine ya da resmi web sitesine gidin sonra sürümü öğrendikten sonra Minecraft'tan çıkın ve sürümünüzü kontrol edin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı