Minecraft'taki bu yapının adı nedir?

Mustafa Koz

Femtopat
Daha fazla  
Bu nedir? Map dümdüz çünkü. Haritaya girdikten uzun süre sonra kendi kendine oluştuğuna eminim. Olsa fark ederdim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı22.PNG
    Ekran Alıntısı22.PNG
    258,1 KB · Görüntüleme: 373
Bu nedir? Map dümdüz çünkü. Haritaya girdikten uzun süre sonra kendi kendine oluştuğuna eminim. Olsa fark ederdim.
Hangi sürümde oynuyorsunuz ? Oynadığınız sürüm hatalı veya Korsan kullanıyorsanız da o yüzden olabilir.

Artı -5 Eksi
Seed, versiyon ve kordinatları yazabilir misiniz?
Farlands'a benziyor. Bu bölgeye geldiğinde world generation sisteminin bozulmaya başladığını söylüyorlardı. Çok ilginç olayları var. Bazı sürümlerde oyunun fiziklerinin de düzgün çalışmadığı gibi şeyler de okumuştum.

Artı -1 Eksi
Harita oluşumunda bir hata olmuş olmalı. Eğer harita çok eski bir sürümdeyse ve siz çok yeni bir sürümde oynuyorsanız harita oluşumu değiştiği için(özellikle de yeni sürümlerde çok değişti) bu tarz bir sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Yeni oluşturacağınız dünyalarda böyle bir sorun olmaması gerek.

Bana bunun gerçek olmadığını söyleyin... Farlands map indirmiş olmayasınız?
Farlands map nedir?
Corner farlands sanırım zira böyle köşeli değil düz bir şekle sahip olması gerekiyordu. Bulunduğunuz koordinatlar neler?
Corner farlands nedir?
Corner farlands sanırım zira böyle köşeli değil düz bir şekle sahip olması gerekiyordu. Bulunduğunuz koordinatlar neler?

Bana bunun gerçek olmadığını söyleyin... Farlands map indirmiş olmayasınız?
Bu gerçek değil.
Farlands map nedir?

Corner farlands nedir?
Far Lands, Minecraft'ta en uzak noktalarda oluşan yapı hatasıdır. Herhangi bir dünya oluşturup (Düz dünya olmasın.) "/tp 12550700 90 0" komutunu çalıştırarak bu Far Lands'lere ulaşabilirsin. Sende oluşan bu hata ise haritayı oluşturup, farklı bir sürümde yeniden aynı haritaya girmenden kaynaklanıyor.
1601758050685.png

Yeni konular

Geri
Yukarı