Minecraft'taki evim nasıl?

İstersen gelişiyor dostum.

Ben şu evleri yapıyordum önceden.

Eki Görüntüle 707377

Şu an bunları yapabiliyorum.

Eki Görüntüle 707383
Eki Görüntüle 707385Eki Görüntüle 707381

Ve bence internetten bakman kötü bir şey değil, internetten bakabilirsin hatta bu iyi bir şey, baktığın şeyler ile o şeylere kendi fikrini katabilirsin, veya o baktığın fikirler aklına kendi yapıcağın bir fikir getirebiliyor, yani çok internetten bakabilirsin, ama aynısını yapmandan bahsetmiyorum :)
İşte buna şaheser derim 😅

Grafik modu olmadığı için berbat görünüyor. 2020 senesinde bu oyun hala böyle görünmemeli.
Vanilla çokta kötü değil bence. Arkadaşın sanırsam oyunun grafik ayarları yüksekte değil. Yeni gelen nether güncellemesiyle nether'ın daha iyi gözüktüğünü düşünüyorum belki ileri de normal dünya içinde geliştirmeler yapılabilir zaten doku paketleriyle shader'la vs. daha da üst boyutlara taşınabiliyor.

javaw.exe Screenshot 2020.07.23 - 17.34.12.71.png

javaw.exe Screenshot 2020.10.22 - 18.40.05.10.png

javaw.exe Screenshot 2020.10.22 - 18.40.28.76.png

survivalda başlangıç için güzel ama çok daha iyileri olabilir. Ben genelde dış görünüm olarak çok fazla blok kullanıyorum yaprak,taş, çit, taş duvar, odun, tahta vb. detaylandırdıkça daha güzel duruyor ve evin içini biraz daha büyük yapıp süsleyebilirsin. Bide ben genelde evin içine yada dışana maden yapıyorum survivalda iyi oluyor.

Vanilla çokta kötü değil bence. Arkadaşın sanırsam oyunun grafik ayarları yüksekte değil. Yeni gelen nether güncellemesiyle nether'ın daha iyi gözüktüğünü düşünüyorum belki ileri de normal dünya içinde geliştirmeler yapılabilir zaten doku paketleriyle shader'la vs. daha da üst boyutlara taşınabiliyor.

Caves & Cliffs Update ile dünya da güzelleşecek.

İleride End'i de hallederler herhalde. Son birşey kaldı ama; Glowstone Portal.

Geri
Yukarı