Minecraft'te nasıl hızlı gelişebilirsiniz?

19atakan05

Centipat
Yer
Adana
Arkadaşlar, nedenini bilmediğim halde ben Minecraft oynarken çok yavaş gelişiyorum, mesela birisi oyunu 1 ayda bitiriyorsa ben 3-4 ayda bitiriyorum
Sizce oyunda hızlı gelişmek ve en sonunda en hızlı şekilde oyunu bitirmek için neler yapmam lazım?

Amacınız gerçekten hızlı bitirmekse speedrun videolarını izleyebilirsiniz onlar 10dk da bitirirken siz 1 günde bitirsiniz.

Arkadaşlar, nedenini bilmediğim halde ben Minecraft oynarken çok yavaş gelişiyorum, mesela birisi oyunu 1 ayda bitiriyorsa ben 3-4 ayda bitiriyorum.
Sizce oyunda hızlı gelişmek ve en sonunda en hızlı şekilde oyunu bitirmek için neler yapmam lazım?

Hocam sizden kaynaklı. İşleri hızlıca yapın. 3-4 ayda nasıl bitiriyorsun anlamadım. Yavaş hareket etmeyin hocam zaten @Astiva hocamın dediği gibi speedrun videoları var YouTube'da.

Arkadaşlar, nedenini bilmediğim halde ben Minecraft oynarken çok yavaş gelişiyorum, mesela birisi oyunu 1 ayda bitiriyorsa ben 3-4 ayda bitiriyorum
Oyunu bitirmek için en kötü demir set ve eşyalar yetiyor büyü veya elmas ile uğraşmaya gerek yok.

Hocam benden kaynaklı biliyorum ama nasıl geliseceğimi bilmiyorum
Hocam oyuna ne zaman başladınız?
Ve en önemlisi çapa felan yapmaya uraşmayın amacınız direk bitirmekse tahta kazma yapın taşa geçin kılıcı felan demir yapın hocam.

Oyunu bitirmek için en kötü demir set ve eşyalar yetiyor büyü veya elmas ile uğraşmaya gerek yok.

Nether'a neyle gidecek elmas kazma yapmadan hocam?

Ve en önemlisi çapa felan yapmaya uraşmayın amacınız direk bitirmekse tahta kazma yapın taşa geçin kılıcı felan demir yapın hocam.

Kovayla lava pit bulduktan sonra gidebilir hızlıca bitirmek istiyorsa.

Ve en önemlisi çapa falan yapmaya uraşmayın amacınız direk bitirmekse tahta kazma yapın taşa geçin kılıcı falan demir yapın hocam.

Lav kovası ile portal yapılabiliyor elmasa gerkek yok.

Geri
Yukarı