Mineraft Launcher giriş yapılmıyor

669792

Picopat
Merhaba Minecraft Launcher indirdim hem Microsoft Store'da denedim hem de Minecraft netten indirdim fakat Microsoft girişi deyince.
Şöyle kalıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-09 111218.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-09 111218.png
    331,8 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Minecraft Launcher indirdim hem Microsoft Store'da denedim hem de Minecraft netten indirdim fakat Microsoft girişi deyince.
Şöyle kalıyor.

Bilgisayarında W11 mi yüklü?

Şöyle kalıyor.

Hocam Microsoft dedin zaman ilk resimdeki bir yer açılmalı sonra e-posta şifre girecen sonra 2 fotoğrafta bir yer çıkçak lest GO dedinde açılmalı Minecraft.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    854,9 KB · Görüntüleme: 10
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    772,6 KB · Görüntüleme: 9
Hocam basıyorum bekliyorum 30 dk bekledim açılmadı dünden beri denedim en son MultiMC yükledim onunla oynuyorum.

Hocam o tarz Launcher'lara MC hesabını verme lunar veya badlion Client indir. Veya Minecraft sil gene yükle bende de öyle oluyordu sildim yükledim düzeldi.

Hocam 3 defa farklı xbox microsoft store ve kendi sitesinden indirdim silip silip basıyorum o bölüm gelmiyor badlion clienti duymuştum ama bilmiyordum bildiğim multimc vardı ondan hallettim şimdi ama ona da bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı