Mini Countryman alınır mı?

SM FILMS

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba. görselini eklediğim 2011 ve üzeri Countryman'lerden bakıyorum. Size sorum, bu araçlardan kullanan var mı? Uzun kullanımda beni mutsuz eder mi, çok sorun çıkarır mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim :) 2012 BMW X1 ile arasında kaldım. X1 bir tık daha yüksek ama hangisi daha cep dostudur tam bilemedim.
2012_Mini_Countryman_--_03-24-2012_2.jpeg

Dostlar merhaba. Görselini eklediğim 2011 ve üzeri Countryman'lerden bakıyorum. Size sorum, bu araçlardan kullanan var mı? Uzun kullanımda beni mutsuz eder mi, çok sorun çıkarır mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim :) 2012 BMW X1 ile arasında kaldım. X1 bir tık daha yüksek ama hangisi daha cep dostudur tam bilemedim.Eki Görüntüle 2185659

İkisi de cep dostu değil bana göre countryman çok güzel araç alınabilir ama dediğim gibi BMW'de countrymande cep dostu değil.

Dostlar merhaba. Görselini eklediğim 2011 ve üzeri Countryman'lerden bakıyorum. Size sorum, bu araçlardan kullanan var mı? Uzun kullanımda beni mutsuz eder mi, çok sorun çıkarır mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim :) 2012 BMW X1 ile arasında kaldım. X1 bir tık daha yüksek ama hangisi daha cep dostudur tam bilemedim.Eki Görüntüle 2185659

İkisi de çok iyi arabalar. Alacağınız araç benzinli mi dizel mi olacak?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı