Mini DP to DP

cengizhan67

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar direk konuya gireyim benim monitörüm VG249Q1A ve 165 Hz 1ms kasamda DP girişi yok fakat mini DP girişi var ve monitörde de DP girişi var tek derdim 165 Hz almak yani tek derdim o da ekteki kabloyu alsam yırtılmalar veya donma gibi sorunlar olacaksa hiç almayayım. Ama 165 Hz almam lazım kablo önerisi veya ekteki kabloyu alayim mi?

Arkadaşlar direk konuya gireyim benim monitörüm VG249Q1A ve 165 Hz 1ms kasamda DP girişi yok fakat mini DP girişi var ve monitörde de DP girişi var tek derdim 165 Hz almak yani tek derdim o da ekteki kabloyu alsam yırtılmalar veya donma gibi sorunlar olacaksa hiç almayayım. Ama 165 Hz almam lazım kablo önerisi veya ekteki kabloyu alayim mi?

Aynı şekilde Monster Notebook'ta mini DP to DP kullanıyorum sıkıntısız 6 aydır kullanmaktayım hiçbir kayıp yoktur.

DP port ile mini DP port arasında şekil ve soket yapısı haricinde hiçbir fark bulunmamaktadır. Aynı durum HDMI ve mini HDMI içinde geçerli. Aynı durum USB-A USB-C için de geçerli. USB'de ama Type-C hızlı dersen, o USB değil Thunderbolt desteği. Bambaşka bir konu. Aynı soketim farklı şekilde kullanılması. Soruna gelecek olursak Mini DP to DP kablo alıp 165Hz kullanabilirsin. @cengizhan67

Laptopun sitesi üzerinden mini dp versiyonuna bakacaksın, 1.2dir genelde, sonra monitörününkine bakacaksın 1.2dir o da genelde. Sonra 1.2 max 1080P’de misal kaç hz veriyor. Ona bakacaksın sonra takıp kullanacaksınız. Bu kadar

Yeni konular

Geri
Yukarı